Напружили мозок. Українська мобільна головоломка перемогла в конкурсі ігор від Google

26 червня 2019, 16:29

Додаток-головоломка G30 — A Memory Maze від київського розробника переміг у міжнародному конкурсі незалежних ігор від компанії Google. У фіналі з українцями були дві британських студії.

Нещодавно, український стартап Kidslox, який розробляє однойменний додаток для контролю часу користування смартфоном, подав до суду на Apple і змусив каліфорнійську компанію повернути в App Store додатки для батьківського контролю.

Відео дня

Інший український проект — мобільна головоломка G30 — A Memory Maze — привернув увагу Google: гра для смартфонів від київського розробника Івана Ковальова перемогла в міжнародному конкурсі незалежних ігор Indie Games Showcase, який організовує команда Google Play.

«G30 — A Memory Maze — це історія людини з когнітивним розладом, яка намагається зібрати воєдино стрімко вислизаюче минуле, перш ніж хвороба остаточно поглине його пам’ять. Рівні гри — це спогади. Вирішуючи головоломки, ви відновлюєте не тільки візуальний образ події, але також думки і почуття, які з ним пов’язані», — повідомляється в прес-релізі української компанії.

За задумом, сюжет гри-головоломки може змінювати сенс, в залежності від дій гравця, а в цілому G30 — A Memory Maze дозволяє відчути стан людей з психічними розладами і те, як вони сприймають навколишній світ.

У фіналі конкурсу від Google українська головоломка опинилась зі схожими за тематикою іграми Photographs і Ordia від британських студій EightyEight Games і Loju. G30 — A Memory Maze також увійшла в списки Кращих нових мобільних ігор 2018 від The Guardian, Кращих ігор для iPhone і iPad 2018 від Macworld, Кращих відеоігор травня від Le Monde, а також інших видань і онлайн-платформ.

Нагадаємо, минулого тижня команда українських фахівців Big Data SEO розробила сервіс DeepCaptcha, яка може «моментально вирішувати капчу з точністю до 98%» і обходити традиційний захист від ботів Google.

Розробники запустили бета-версію сайту, де можна отримати промокод на безкоштовну першу 1000 капч. Надалі, за розшифровку 1000 капч сервіс планує брати 30 грн, що в кілька разів нижче, ніж плата за аналогічну послугу у конкурентів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X