Українська лампа UniColor лише за день зібрала кошти на Indiegogo

14 березня 2018, 14:21

Компанія Sproot Tech вивела на краудфандінговий майданчик Indiegogo свою LED-лампу UniColor і зібрала необхідні $10 тис. за один день.

Станом на 14 березня 77 користувачів Indiegogo забезпечили понад $16 тис. для української лампи UniColor. Її розробник, Sproot Tech, встановив ціль у $10 тис. і за один день отримав бажану суму.

Відео дня

"Добре було б зібрати стільки, щоби мати замовлень на 1000 штук", - розповів у коментарі НВ засновник Sproot Tech Олексій Тищенко. Для цього потрібно приблизно $100 тис. і кампанія триватиме ще місяць, зазначив він.

Лампа призначена як для новачків, які люблять робити світлини для свого Instagram, так і для професійних фотографів.

Пило- та ударостійкий (витримує падіння з висоти до 5 м) ґаджет має водонепроникний корпус (зможе працювати на глибині до 10 м). Ним можна керувати за допомогою дистанційного пульту (до 20 метрів). Батарея UniColor може пропрацювати до восьми годин роботи, у Pro-версії – до чотирьох годин. Зарядити її можна за допомогою USB.

Є ще кілька відмінностей між цими двома модифікаціями. Звичайна (розміром 550x29x29 мм і вагою 0,45 кг) забезпечує яскравість 900 лм і коштуватиме $120. "Старша" (1050x29x29 мм, 0,65 кг) – удвічі яскравіша (1800 лм; 96 пікселів) і дорожча ($150). На Indiegogo, відповідно, вартість для прихильників становить $75 і $90.

Творці UniColor запропонували кілька незвичних способів використання своєї лампи. Наприклад, вона може слугуватиме підставкою для мікрофону або ручкою в парасольці.

Розробку свого пристрою команда Sproot Tech розпочала у січні 2017 року. До жовтня минулого року компанія випустила п’ять прототипів і займалася пошуком виробників усіх необхідних для лампи складових. Масове виробництво компанія запланувала розпочати з квітня 2018 року. А в травні-червні цього року розіслати UniColor усім тим, хто підтримав кампанію на Indiegogo.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X