Українська компанія Readdle розповіла про 100 млн завантажень своїх додатків

13 вересня 2018, 09:04

11 вересня розробник сервісів під macOS і iOS, українська компанія Readdle, оголосила про те, що її програми були завантажені 100 млн раз.

При цьому більшість додатків компанії є платними, що дозволяє не залучати зовнішніх інвесторів, говориться в офіційному блозі Readdle.

У своєму пості представники компанії досить відверто розповідають про свій шлях до круглого числа завантажень, не забувши згадати, наприклад, 32 невдалих додатки, створені за останні 10 років.

Відео дня

"Почалося все в 2007 році, через кілька місяців після виходу iPhone в продаж. Ми запустили наш перший додаток в перший день роботи App Store в 2008 році. За ці роки ми побудували більше 40 продуктів, 32 з яких не вдалося. Зараз у нас зібрана команда з 135 чоловік в 8 містах по всьому світу", - йдеться в своєрідному звіті компанії.

Першим продуктом компанії був Readdle - хмарний сервіс, який дозволяв читати книги і переглядати документи через браузер Safari на iPhone, ще до появи App Store.

"Наші невдачі показують, наскільки важливі терміни. Наприклад, ми створили додаток для створення GIF задовго до того, як GIF стали популярні. Ми витратили 9 місяців на створення дивного поштового клієнта, а потім Apple анонсувала нове оновлення своєї ОС з усіма функціями, на які ми витратили стільки часу", - нагадали в компанії.

"Створення стійкого бізнесу навколо додатків в App Store непросте. Нам вдалося вижити і боротися, в той час як більшість незалежних компаній довелося закрити. Є багато уроків, яким нас навчили життя і бізнес. Наприклад, розуміння того, що клієнтам потрібно, а не те, що вони говорять, що їм потрібно, є важливою рисою реального підприємця. Проблема, яку ви намагаєтеся вирішити, повинна бути досить великою", - підкреслили в Readdle.

Нагадаємо, в кінці 2016 року українська компанія Readdle презентувала безкоштовний поштовий клієнт для Mac OS. Цей клієнт раніше вже був доступний для iOS-пристроїв, а зараз його можна завантажити для ноутбука і робочого столу. За словами директора з маркетингу Readdle Дениса Жаданова, клієнт для iOS розроблявся два роки, і ще рік пішов на розробку Spark для Mac.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X