Українська компанія Concepter розробила гаджет, який зміцнює зв'язки з близькими людьми

20 квітня 2016, 10:57
Компанія Concepter розгорнула на Indiegogo кампанію зі збору коштів на трекер Concepter Soul, який веде облік часу, проведеного з сім'єю і друзями

Concepter Soul був представлений на виставці CES 2016 в Лас-Вегасі на початку поточного року. Пристрій являє собою брелок або браслет, що працюють в парі з мобільним додатком. Ледь користувач наближається до близькій людині, у якої також є додаток або браслет, Soul починає рахувати час, проведений разом.

Відео дня

"Ми звикли рахувати кроки, зроблені за день, скинуту вагу і години сну, але ми забули стежити за найважливішим в нашому житті: нашим часом, - розповідає Concepter про свій пристрій на Indiegogo. - Мотиваційний оратор Джим Рон сказав, що ми – поєднання в середньому п'яти людей, з якими ми проводимо час. Як щодо того, щоб стежити за тим часом, що ви проводите з близькими людьми?".

Concepter розраховує зібрати $38000 на проект. В даний час компанія зібрала $1,3 тисячі.

Команда Concepter знаменита тим, що створила спалахи iBlazr і iBlazr 2. Це перший український гаджет, який потрапив на полиці фірмових магазинів Apple і тепер доступний більш ніж в сотні центрів продажів у Великобританії, Німеччині, Швейцарії, Нідерландах та інших країнах.

Показати ще новини
Радіо NV
X