Українська гра увійшла в список кращих Android-додатків 2018 року

4 грудня 2018, 17:23

Компанія Google опублікувала рейтинг кращих мобільних додатків та ігор, в який потрапила і гра української розробки.

У категорії Most Casual Games однією з трьох кращих названа гра Orbia: Tap and Relax, яку створили в київській студії JOX Development, повідомляє AIN.ua.

У рейтингу гру Orbia: Tap and Relax описують так: "Ваше завдання - знайти ідеальний момент для кидка і обійти перешкоди. Від рівня до рівня гра стає складніше, з'являються особливі предмети (наприклад, щит) - відірватися просто неможливо".

Відео дня

Це - другий проект київської студії JOX Development, яку заснували Денис Мойсин і Павло Глаголєв. Вони займаються розробкою казуальних мобільних ігор. Перший проект студії - гра Tap Tap Dash, яку вони видавали спільно з Cheetah Mobile, був дуже успішним: близько 58 млн установок на Android і 20 млн на iOS. Майже відразу після релізу Tap Tap Dash теж потрапила в вибір редакції Google Play.

Над Orbia: Tap and Relax працювала команда з трьох людей. Гру робили довго, більше року, за словами розробників, полірували кожну деталь, перевели її на 15 мов - в тому числі українську, німецьку, дві версії китайської, корейську, французьку, хінді, іспанську, що сильно збільшило охоплення аудиторії.

"Багато уваги приділяли колірним рішенням. Працювали над системою динамічної музики, яка змінюється в залежності від того, що відбувається на екрані - це забезпечує атмосферность грі і подобається гравцям", - говорить Денис Мойсин. За словами засновників, потрапляння в рейтинг Google вже позначилося на зростанні установок.

Додамо, кращим додатком 2018 року названо Drops: Learn 31 new languages. Він же став одним з кращих в категорії "Додатки для саморозвитку". Краща гра 2018 року: PUBG MOBILE.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X