Українсько-британський стартап Poptop отримав $780 000 інвестицій

14 грудня 2018, 14:50

Створений українцями стартап Poptop, який допомагає з організацією корпоративів, залучив $780 000 і планує розширюватися на двох ринках - українському та англійському.

Компанія готова найняти десятки людей у свій український офіс, пише AIN.UA.

Стартап Poptop - це онлайн-платформа для планування заходів, що працює на ринку Британії (основний ринок), а також України (допоміжний). Схема роботи така: клієнт розміщує запит про надання послуг на захід (в основному це сфера розваг - організація кейтерингу, трансфер, музичний супровід) на платформі, а виконавець - отримує там заявку і береться за її виконання.

Відео дня

Стартап отримує комісію від виконавця в розмірі 7% від вартості замовлення. Додатковий заробіток йде за рахунок необов'язкової premium-підписки для виконавців: оформивши підписку, можна отримувати більше замовлень.

Заснували стартап два українця - Євген Шестопал (CEO) і Гнат Тхоровський (CTO) в 2014 році в Україні, а в 2015-му Poptop запустили на британський ринок. Він виглядав більш перспективним для розвитку, основна маса замовлень приходить звідти. Зараз у стартапа 15 працівників і два офіси: в Києві і британському місті Ньюкасл.

Інвестиції на суму в $780 000 надійшли від спільноти ангельських інвесторів Dow Schofield Watts, приватного інвестора Рода Балмера, британського фонду Northstar Ventures.

Рід Балмер, який інвестував в стартап на правах ангельського інвестора, займе позицію в раді директорів компанії. Він буде допомагати з розвитком проекту. Раніше він працював виконавчим директором великої міжнародної компанії Co-op Group, число співробітників якої тільки в Британії перевищувало 70 000 чоловік. З недавніх пір він займається приватними інвестиціями.

За словами Шестопала, Poptop вже вийшов на окупність. Інвестиції піднімалися для більш динамічного розвитку стартапу. Частина витрачених коштів буде спрямована на маркетинг Poptop на британському та глобальному ринках. В майбутньому стартап планує виходити на міжнародний ринок.

Poptop планує вирости в три рази і довести загальну кількість співробітників до 40-45 чоловік. Набирати людей будуть в офіси як в Києві, так і в Ньюкаслі. В Україні стартап зацікавлений в наймі розробників, продакт-менеджерів, дизайнерів, data-аналітиків, а також людей в команду маркетингу. Зараз Poptop активно шукає людей в київський офіс стартапу.

"Ми продуктовий стартап, у нас своя платформа. Тому нам потрібні люди, які готові влитися в роботу відразу. Ми залучили кошти і плануємо агресивно наймати людей, закривати десятки позицій в Україні та Британії. Зараз для мене це одне з першочергових завдань" - говорить Шестопал.

"Індустрія планування і організації івентів досить застаріла. Клієнт залишає замовлення, виконавець пропонує ціну, сторони обумовлюють дати. І тільки потім йде підтвердження. Процес може тривати дуже довго. Наша ідея в тому, щоб зробити бронювання послуги миттєвим, - пояснює Шестопал. - По аналогії з Booking.com: вибрав готель, ввів карту і все готово ".

За словами Шестопала, зараз на ринку Британії подібної послуги немає. Її впровадження дозволить активніше розвиватися і отримати більше замовлень за рахунок збільшення конверсії клієнтів. План на 2019 рік - вирости на 400% в обсязі виручки в порівнянні з 2018.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X