Українець розробив "няню" для кімнатних рослин

3 листопада 2016, 13:49
Винахідник Володимир Малега розробив пристрій, який налаштовує індивідуальну систему поливу для кожної рослини

Ідея створення пристрою GreeNanny з’явилася у винахідника два роки тому, коли він із дружиною вирішили поїхати на кілька тижнів у відпустку, залишивши свої рослини в квартирі.

Відео дня

Прилад складається з пластикового резервуару об’ємом 3 літри, до якого приєднуються 10 трубок. Для того, щоб налаштувати індивідуальну систему поливу для кожної рослини, потрібно вказати кількість води у мілілітрах та періодичність поливу у днях. GreeNanny контролюватиме рівень води у резервуарі та, враховуючи налаштування, покаже на екрані кількість днів, на яку вистачить рідини.

Для роботи приладу достатньо під’єднати його джерела електроживлення через USB-кабель, як звичайний мобільний телефон. Зараз кошти на виробництво GreeNanny збирають на сервісі Kickstarter.

"Ми створювали GreeNanny у першу чергу для себе, бо любимо свої кімнатні рослини не менше, ніж подорожі. І не хотіли відмовлятися від жодного зі своїх захоплень. Та особливо приємно, що наш винахід став у пригоді не лише тим, хто часто подорожує, а й усім, хто має вдома рослини та не завжди має час чи можливість за ними доглядати", – розповідає автор проекту Володимир Малега.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X