У Києві запрацювала перша служба таксі, що використовує тільки електромобілі

25 квітня 2016, 11:49
Автопарк служби Оксі-Таксі, яка запрацювала в Києві, нараховує 12 електромобілів Nissan Leaf, але в майбутньому їх кількість буде зростати

Передбачається, що до кінця року служба зможе надати в розпорядження пасажирів кілька сотень електричних автомобілів, повідомляє AIN.ua. Компанія Oxygen Group, за підтримки якої в українській столиці з'явилися електротаксі, планує купувати приблизно по 2 десятки електромобілів щомісяця. До розширення парку також будуть залучатися власники електричних авто, які бажають здати свій транспорт в оренду.

Відео дня

Оксі-Таксі зможе похвалитися не тільки екологічно чистим автопарком. В автомобілях буде доступний термінал для оплати карткою, безкоштовний доступ до Wi-Fi і планшет. Пасажири також зможуть самостійно обирати музику під час поїздок, зазначається на сайті служби.

Зарядка електромобілів буде здійснюватися на станціях експрес-зарядки, що дозволяють відновити до 50% заряду батарей за 15 хвилин і 80% - за півгодини. Згідно з розрахунками, протягом однієї зміни (12 годин) електромобілі будуть відвідувати станції для підзарядки 2-3 рази.

Раніше в цьому році в Києві запрацював перший автосалон з продажу електромобілів, в якому представлені такі моделі як Nissan Leaf і Tesla Model S.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X