Цікава історія. Prometheus запускає історичний курс від колишнього викладача Гарварду

31 березня 2016, 13:48
5 квітня на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus стартує курс "Вибрані питання європейської історії", вести який буде професор Українського католицького університету Ярослав Грицак

Курс передбачає обговорення переходу від аграрного суспільства до індустріального і покликаний сформувати у слухачів розуміння логіки розвитку гуманітарних наук (зокрема, історії), зазначається на сторінці Prometheus в Facebook. Тривалість курсу складе близько 10 тижнів.

Відео дня

Прослухати курс зможе будь-хто, хоча для освоєння деяких текстів із списку рекомендованої літератури буде потрібно знання англійської мови.

Викладачем виступить український історик, доктор історичних наук Ярослав Грицак. Нині він працює в Українському католицькому університеті, але раніше викладав у Колумбійському (1994, 2004) та Гарвардському (2000, 2001) університетах, а також був запрошеним професором Центральноєвропейського університету в Будапешті (1996-2009).

Раніше Prometheus запустив Гарвардський курс з основ програмування та курс з аналізу даних Big Data. Крім того, спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на платформі МООК був запущений курс для держслужбовців "Публічні закупівлі".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X