Теплий і ламповий. Український стартап NIXOID Lab зібрав $ 54 000 на незвичайний годинник

2 травня 2019, 17:24

Стартап NIXOID Lab зібрав понад $ 54 000 на виробництво лампових наручних годинників на японському сервісі краудфандінга CampFire.

Це в 11 разів більше, ніж планували зібрати спочатку, повідомляє AIN.ua .

NIXOID Lab збирав кошти на три моделі - Nixoid, Glower і Era VFD. Їх особливість полягає в використанні символьних ламп ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу. Команда стартапа пояснює такий крок дизайнерським рішенням і прагненням використовувати старі технології.

Відео дня

"Це суміш рідких компонентів і сучасної електронної бази", - коментують автори незвичайного пристрою. Між собою моделі відрізняються габаритами, типом ламп і принципом роботи.

Це вже друга краудфандингова кампанія NIXOID Lab. У вересні 2018 року стартап зібрав $ 46 000 на Kickstarter. Близько половини замовлень довелося на Японію; з командою зв'язалися представники сервісу CampFire і запропонували провести додатковий збір коштів.

Зараз NIXOID Lab готує нові моделі і вдосконалює технології в існуючих. Крім цього, команда розширює виробництво і укладає контракти з магазинами "по всьому світу". У планах - провести ще одну кампанію на Kickstarter з новими моделями, які отримають оновлений механізм роботи і дизайн.


Показати ще новини
Радіо НВ
X