Тепер і на картах. Українська компанія Allset буде відображатися на Google Maps

Made in Ukraine

17 січня, 13:02

Тепер і на картах. Українська компанія Allset буде відображатися на Google Maps

Тепер і на картах. Українська компанія Allset буде відображатися на Google Maps - фото

Allset

Українська компанія Allset оголосила про співпрацю з Google

Український сервіс попереднього бронювання оголосив про співпрацю з Google. Тепер всі ресторани-партнери компанії в США будуть відображатися з посиланням на Allset.

За останні кілька тижнів, НВ створювало добірки найкращих українських стартапів. Це були і топ-13 вітчизняних стартапів 2018-го, і вісім українських продуктів, які представляли український павільйон на виставці споживчої електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі, та навіть новинки індустрії доповненої реальності в Україні.

Очевидно, у ці матеріали потрапляли не лише стартапи, але і сформовані компанії з українським корінням, оскільки згадати і охопити всі українські розробки досить складно.

Проте, днями про себе дав знати колись невеличкий український стартап, а тепер успішний повноцінний сервіс Allset. Компанія оголосила про співпрацю з Goolge, в рамках якої всі їх ресторани-партнери будуть відображатися з посиланням на Allset в Google Maps.

Тепер, коли користувач вибирає найближчий ресторан в онлайн-картах Google, йому запропонують зарезервувати столик через Allset, якщо заклад є партнером компанії.

Фото: Cкріншот Google Maps

Сервіс дозволяє резервувати столики, замовляти страви і оплачувати все (навіть чайові) через мобільний додаток, уникаючи черг, очікування та рахунків в ресторані.

Додаток Allset є в 11 містах CША, серед яких гіганти Нью-Йорк, Сан-Франциско, Лос-Анджелес і Х'юстон із загальним населенням понад 18 млн осіб.

Фото: Allset

У прес-релізі української компанії зазначено, що вони співпрацюють з більш ніж 1700 ресторанами в США, враховуючи популярні мережі типу BJ's Restaurant & Brewhouse, Buffalo Wild Wings, Bareburger, Pokéworks, Freshii, The Bean, Noon Mediterranean, by Chloe та інші.

CEO Allset Стас Матвієнко очікує, що 2019 рік виллється у помітний приріст клієнтів та партнерів, чому посприяє співпраця з Google.

Повідомляється, що кількість замовлень у 2018-му зросла більш ніж на 100% у порівнянні з 2017-м. У новому році компанія планує підключити до сервісу ще три міста - Даллас, Майамі і Фенікс - та збільшити кількість замовлень на 150% від 2018-го за рахунок розширення команди.

Попри орієнтацію на американський ринок, технічною розробкою продукту займаються в Україні, і, крім Сан-Франциско, Allset має свій офіс у Києві.

Останні інвестиції компанія отримала у жовтні 2017-го від декількох венчурних фондів. Станом на сьогодні, в Allset залучили в $8,35 для розвитку свого продукту. Основне джерело заробітку Allset - комісія ресторанів. Компанія отримує винагороду у 15% від кожного замовлення.

Нагадаємо, сервіси попереднього бронювання досить популярні на закордонних ринках. Крім Allset, свої послуги як в США, так і по всьому світу пропонують компанії Table Agent. Eveve, Open Table, Yelp Reservations та інші.


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал