Тепер і на картах. Українська компанія Allset буде відображатися на Google Maps

17 січня 2019, 13:02

Український сервіс попереднього бронювання оголосив про співпрацю з Google. Тепер всі ресторани-партнери компанії в США будуть відображатися з посиланням на Allset.

За останні кілька тижнів, НВ створювало добірки найкращих українських стартапів. Це були і топ-13 вітчизняних стартапів 2018-го, і вісім українських продуктів, які представляли український павільйон на виставці споживчої електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі, та навіть новинки індустрії доповненої реальності в Україні.

Відео дня

Очевидно, у ці матеріали потрапляли не лише стартапи, але і сформовані компанії з українським корінням, оскільки згадати і охопити всі українські розробки досить складно.

Проте, днями про себе дав знати колись невеличкий український стартап, а тепер успішний повноцінний сервіс Allset. Компанія оголосила про співпрацю з Google, в рамках якої всі їх ресторани-партнери будуть відображатися з посиланням на Allset в Google Maps.

Тепер, коли користувач вибирає найближчий ресторан в онлайн-картах Google, йому запропонують зарезервувати столик через Allset, якщо заклад є партнером компанії.

Cкріншот Google Maps
Фото: Cкріншот Google Maps

Сервіс дозволяє резервувати столики, замовляти страви і оплачувати все (навіть чайові) через мобільний додаток, уникаючи черг, очікування та рахунків в ресторані.

Додаток Allset є в 11 містах CША, серед яких гіганти Нью-Йорк, Сан-Франциско, Лос-Анджелес і Х'юстон із загальним населенням понад 18 млн осіб.

Allset
Фото: Allset

У прес-релізі української компанії зазначено, що вони співпрацюють з більш ніж 1700 ресторанами в США, враховуючи популярні мережі типу BJ's Restaurant & Brewhouse, Buffalo Wild Wings, Bareburger, Pokéworks, Freshii, The Bean, Noon Mediterranean, by Chloe та інші.

CEO Allset Стас Матвієнко очікує, що 2019 рік виллється у помітний приріст клієнтів та партнерів, чому посприяє співпраця з Google.

Повідомляється, що кількість замовлень у 2018-му зросла більш ніж на 100% у порівнянні з 2017-м. У новому році компанія планує підключити до сервісу ще три міста - Даллас, Майамі і Фенікс - та збільшити кількість замовлень на 150% від 2018-го за рахунок розширення команди.

Попри орієнтацію на американський ринок, технічною розробкою продукту займаються в Україні, і, крім Сан-Франциско, Allset має свій офіс у Києві.

Останні інвестиції компанія отримала у жовтні 2017-го від декількох венчурних фондів. Станом на сьогодні, в Allset залучили в $8,35 млн для розвитку свого продукту. Основне джерело заробітку Allset - комісія ресторанів. Компанія отримує винагороду у 15% від кожного замовлення.

Нагадаємо, сервіси попереднього бронювання досить популярні на закордонних ринках. Крім Allset, свої послуги як в США, так і по всьому світу пропонують компанії Table Agent. Eveve, Open Table, Yelp Reservations та інші.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X