Доба за кермом. Українська команда перемогла в міжнародних гонках електрокарів

2 грудня 2019, 09:40

Українська команда EcoFactor здобула перемогу в міжнародних гонках електромобілів Eco Grand Prix серії GERMANY 24H.

Гонка тривала рівно 24 години, за цей час могли змінюватися водії, але не автомобіль.

Команду EcoFactor на машині Tesla очолив її засновник Сергій Вельчев. У гонці також брали участь Юрій Арабаджи, українські бізнесмени Руслан Скулімовський і Олександр Дем’ян. Олександр був відповідальний за коригування стратегії і розрахунки, Юрій відповідав за роботу на піт-стопі.

У загальному заліку час пілотів на управління автомобілем розподілився серед команди наступним чином:

Сергій Вельчев — о 8:00,

Олександр Дем’ян — 7,5 годин,

Руслан Скулімовський — 3:00.

Команда EcoFactor була в меншості за кількістю пілотів, в порівнянні з конкурентами, але все ж успішно впоралася з гонкою.

«Коли грає гімн твоєї країни на нагородженні, то зовсім інакше відчуваєш важливість подання країни. Ми перемогли і я дуже радий, що наша команда гідно виступила на змаганнях. Слава Україні! Вітаємо всіх переможців і дякуємо всім водіям, які були учасниками цих дивовижних унікальних перегонів на витривалість», — заявив засновник EcoFactor, Сергій Вельчев

В автоперегонах Eco Grand Prix взяли участь 43 європейські команди на електромобілях, серед яких: Jaguar I-Pace, Tesla Model S 75, Kia e-Niro, Tesla Model S 70, Hyundai Ioniq, Tesla Model S 90D, Volkswagen e-Golf, Mitsubishi i-MiEV, KIA Soul E, Opel Corsa-e, Tesla Roadster, Tesla Model S 100D, Tesla Model 3, Renault Zoe.

Гонки почалися 29 листопада о 16:00 і завершилися 30 квітня в 16:00. Переможцем стала команда, яка виконала найбільшу кількість кіл на трасі, вклавшись у 24-годинне обмеження змагань.

Додамо, у вересні 2019 українська команда EcoFactor вперше взяла участь в серії 9 Hours of Calafat від Eco Grand Prix. Команда EcoFactor подолала всі етапи на Renault Zoe, показала найкращий час на одному з кіл і посіла друге місце в своєму класі.