Страховка в смартфоні. В Україні створили додаток для покупки ОСЦПВ онлайн

26 червня 2018, 11:08

Команда національного сервісу Штрафи UA випустила оновлення для IOS і Android, яке дозволяє придбати електронний поліс ОСЦПВ.

Новий додаток дозволяє зручно зберігати е-поліс ОСЦПВ в смартфоні та вирішує питання з втратою паперової чи електронної версії, запевняють розробники.

Нова версія дозволяє придбати та зберігати ОСЦПВ у мобільному телефоні. Додаток також впорядковує і зберігає квитанції про оплату як штрафів, так і ОСЦПВ, дозволяє відправити їх в форматі PDF на свій e-mail, у разі необхідності.

Відео дня

"Поліс завжди повинен бути з собою. За даними Національної поліції України, тільки за 2017 рік було виписано близько 200 000 штрафів, пов'язаних з автоцивілкою. Аналіз статистики сплачених штрафів дозволив нам виявити: часто такі штрафи виникають через те, що у документа закінчився термін дії, або його забули вдома", - говорить Денис Дмитров, засновник сервісу Штрафи UA.

У додатку з'явилася функція підбору електронного ОСЦПВ по держномеру авто і його зручної купівлі і зберігання. Сервіс також доступний онлайн. Система своєчасно нагадає про завершення терміну дії страхового поліса та запропонує оновити договір.

"Тільки протягом 1 кварталу 2018 року в результаті ДТП за ОСЦПВ постраждалі отримали 529 млн грн, що неможливо реалізувати без поліса на руках під час ДТП. Тому ми вирішили доповнити наш сервіс можливістю придбання та зручного зберігання ОСЦПВ. Реалізувати її як онлайн, так і через смартфон", - додає Денис Дмитров.

За даними Моторно-транспортного страхового бюро України за період лютий-червень придбано понад 15 тисяч електронних полісів. Як відзначають в МТСБУ до лютого 2019 року планується повністю перейти на електронний формат страхування. Зараз Штрафи UA користується понад 30 тисяч осіб, 25 тисяч з яких оплачують через нього штрафи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X