Столиця ідей. Київ увійшов до топ-35 міст світу з найбільшою кількістю стартапів

16 квітня 2019, 18:20

У новій інтерактивній карті стартап-міст світу StartupBlink Київ посів 34 місце. Столиця України обійшла такі міста як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень і Дублін.

Київ піднявся на 29 позицій в оновленій стартап-карті країн і міст по всьому світу StartupBlink, повідомляється в прес-релізі інноваційного парку UNIT.City.

У попередньому рейтингу найбільших стартап-міст Київ посідав 63 місце, а тепер посідає 34-е. Вся Україна піднялася на чотири позиції і тепер є 31 країною за показником стартапів у світі.

Відео дня

У StartupBlink кажуть, що складали рейтинг за допомогою власного алгоритму, який враховував не тільки загальну кількість створених проектів, але і їх якість, а також рівень бізнес-середовища для екосистеми стартапів в цілому.

Всього в Києві нарахували 322 стартапи. Друге українське місто з найбільшою кількістю стартапів - Одеса (17), третє місце посіли Львів і Дніпро (по 11 стартапів в кожному), четверте - Харків (6).

На першому місці в світі залишився Сан-Франциско з показником понад 5 тис. стартапів, на другому - Лондон - близько 4 тис. стартапів, і на третьому - Нью-Йорк - приблизно 1,5 тис. стартапів.

StartupBlink дає можливість будь-якій команді безкоштовно зареєструвати себе на світовій мапі стартапів, але перед цим вони повинні пройти обов'язкову верифікацію. Всього на мапі відзначено близько 62 тис. стартапів.

"Два роки тому ми поставили перед собою мету - допомогти Києву потрапити у топ-20 стартап-міст світу. Ідея здавалася настільки ж утопічною, як Україні потрапити до G20", - говорить CEO і керуючий партнер UNIT.City Макс Яковер.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X