Стартап за участю українців зібрав майже 200 тисяч доларів на незвичайний рюкзак

24 січня 2017, 15:12
Кампанія по збору коштів на рюкзак-кейс Watson змогла зібрати понад $190 000 замість заявлених $25 000

Заснувала проект канадка Валері Крісп, крім неї в команді ще вісім осіб, в тому числі вихідці з України: операційний директор Андрій Балюк і графічний дизайнер Артур Чайка, пише AIN.ua.

Відео дня

Watson являє собою функціональний гібрид спортивного рюкзака і ділового кейса, в якому можна зручно і безпечно носити дорогий ноутбук. Рюкзак має твердий корпус, що захищає вміст від ударів і пошкоджень, всередині він спроектований таким чином, що для кожного гаджета, дрота та канцелярського приладдя є своє спеціальне місце.

Вартує рюкзак $289. Така вартість обумовлена не лише ноу-хау, закладеним у його дизайн, але також матеріалами, з яких він зроблений: натуральна шкіра, міцний нейлон і військова фурнітура, яка робить Watson непромокальним і міцним. Шлейки рюкзака приймають форму тіла власника, щоб зручно фіксуватися на його спині.

Українець Андрій Балюк, який приєднався до стартапу на самому початку назвав ключові критерії успіху на краудфандінгу, які, на його думку, зіграли головну роль в успіху Watson.

"Один з таких елементів — це, як завжди, крутий продукт, який закриває існуючу потребу, притому важливо, щоб ця потреба існувала не тільки у вашій голові, а і в голові того, хто по вашій теорії повинен заплатити вам гроші за цей продукт. Також важливий таймінг, тобто що, коли і чому саме це саме зараз потрібно робити", - підкреслює Андрій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X