Навіть від Цукерберга. Стартап з українським корінням залучив $ 60 млн

22 травня 2019, 10:00

Український стартап People. ai, який розробляє платформу для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив $ 60 млн.

Компанія не розкриває свою оцінку, але джерела повідомляють, що вона становить близько $ 500 млн, пише TechCrunch.

Останній раунд інвестицій в People. ai проводиться під керівництвом Iconiq, венчурного фонду, до складу якого входять, серед іншого, сімейний офіс Марка і Пріцілли Цукерберг.

Відео дня

Стартап People. ai, який створив платформу для збору всіх даних, які продавці генерують в ході своєї роботи, а потім використовує їх для надання їм рекомендацій, щоб допомогти знайти і укласти більше угод, оголосив, що привернув ще $ 60 млн, які він буде використовувати для продовження розвитку бізнесу та налагодження партнерських відносин з новими каналами.

Поряд з цим, він також запускає новий продукт, який він називає The Wire — потік ідей, які продавці можуть отримати, щоб знайти потенційних клієнтів, підібрати поради про те, як підійти до них і в кінцевому підсумку продати їм.

«Деякі люди кажуть, що саме таким мав бути LinkedIn», — сказав в інтерв'ю Олег Рогінський, засновник і генеральний директор People.ai. За його словами, «компанії трохи допомогло», що People. ai вдалося найняти Девіда Флінка для управління проектом. Флінк приєднався до роботи на початку цього року, пропрацювавши в LinkedIn майже три роки.

Підхід People. ai, каже Рогінський, полягає не в тому, щоб замінити продавців, а в тому, щоб «перевантажувати» команди за допомогою ШІ, щоб приймати «високоцінні, малооб'ємні дії». У фоновому режимі, не вимагаючи активної участі користувача, він збирає всі дані протягом дня і використовує їх для складання шпаргалок для продавців, щоб вони могли використовувати їх при розмові з клієнтами.

Тепер це буде доповнено The Wire, який використовує деякі підказки від соціальних мереж, таких як Facebook і LinkedIn. Рогінський вказує, що наразі його компанія має понад 65 патентів (захищених і перебувають в процесі розробки) на інтелектуальне зіставлення, і в довгостроковій перспективі планується взяти модель продажів і застосувати її до більш широкого діапазону галузей.

Додамо, у People. ai в київському офісі працює близько 30 фахівців. Найближчим часом штат буде збільшено до 100 осіб. Головний офіс — у Сан-Франциско. Засновник стартапу — Олег Рогінський. Народився в Дніпрі, останнім часом живе в Каліфорнії. Він запустив стартап в лютому 2016 року.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X