Щаслива карта. В Україні запущено сервіс пошуку позитивних місць у містах

10 лютого 2016, 18:02
Проект Map me happy дозволяє ознайомитися з позитивними місцями українських та світових міст, або самостійно наносити примітні локації на мапу

На мапу можна додавати будь-які місця та об'єкти, які здатні викликати позитивні емоції, наштовхувати на роздуми, доставляти приємні візуальні або звукові відчуття. Головне, щоб вони були доступні для всіх, а об'єкти не були комерційними (торгові центри, готелі, ресторани тощо).

Відео дня

"Іноді, прогулюючись по місту, ми знаходимо, відчуваємо щось, що робить це місце особливим, комфортним або просто позитивним, - розповідають про проект його автори. - Ці мікро-історії, зібрані разом, можуть змінити те, як всі ми сприймаємо і цінуємо наше місто".

Наразі на сайті проекту Map me happy відмічено більше 250 місць щастя". В основному це позитивні куточки Києва та інших українських міст. Однак на карті можна побачити і примітні місця інших країн.

Користуватися сервісом можна за допомогою браузера в смартфоні, планшеті або ПК. Однак в плани авторів проекту входить створення додатка Map me happy для мобільних пристроїв на базі Android і iOS.

Показати ще новини
Радіо NV
X