Prometheus запустив легендарний онлайн-курс про критичне мислення

14 листопада 2016, 13:48
14 листопада на платформі Prometheus стартував курс "Наука повсякденного мислення" від Університету Квінсленда

На курс вже зареєструвалися понад 17 тисяч учасників, повідомляється в офіційному блозі Prometheus.

Онлайн-курс "Наука повсякденного мислення" розповідає про те, як ми мислимо, як формуємо і змінюємо наші погляди, чому наші очікування викривляють судження і як навчитись приймати більш зважені рішення, а також не піддаватись маніпуляціям та пропаганді. Також Фонд Випускників України проведе конкурс серед слухачів, які успішно пройдуть курс.

Відео дня

Цей курс Університету Квінсленда перекладено та озвучено завдяки зусиллям Фонду Випускників України, який нещодавно офіційно розпочав свою роботу в нашій країні.

"Курс дуже захоплює і більше нагадує документальний фільм. Впевнений, що чим більша кількість наших громадян отримають ці знання - тим в Україні швидше сформується відповідальне громадянське суспільство", - розповідає один з учасників проекту Prometheus Антон Сененко.

Як розповідав раніше НВ співзасновник Prometheus Іван Примаченко, цей курс був обраний не тільки через свої високі оцінки, але і тому, що в країні, де триває гібридна війна, людям необхідно критичне мислення, щоб відрізняти політичні маніпуляції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X