Prometheus запускає курс сексуальної освіти для підлітків

10 травня 2018, 12:25

Платформа онлайн-курсів Prometheus спільно з Фондом Анти СНІД запускає перший в Україні безкоштовний онлайн-курс сексуальної освіти для підлітків та їх батьків.

Формат курсу - відеолекції, онлайн-тест і форум, на якому можна анонімно задати питання фахівцям Фонду, розповіли творці нового курсу.

Лекторами курсу стали телеведучі В'ячеслав Соломка, Кароліна Ашіон і Уляна Пчелкина, шеф-редактор журналу XXL Дмитро Максютенко, актриса Карина Гаврилюк, психолог Вікторія Любаревич-Торхова, лікар Тетяна Шевчук і психотерапевт Ольга Семенова, тренер-консультант Валентин Бобруйко, громадські активісти Яна Панфілова і Даня Столбунов, директор Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва.

Відео дня

"Зняли на новому рівні, серед лекторів відомі телеведучі, дуже коротко, щоб підлітки могли все без проблем глянути", - розповів співзасновник платформи Prometheus, Іван Примаченко.

Курс розрахований, перш за все, на підлітків, які тільки починають цікавитися питаннями власної сексуальності. Тому інформація курсу максимально легка для сприйняття і одночасно - спирається на експертизу фахівців в області медицини, психології та сексуальної освіти.

При цьому, за словами Івана Примаченко, курс не розрахований, наприклад, на учнів початкової школи.

Також курс буде корисним для батьків і вчителів, які мають намір встановити довірчі відносини з дітьми.

"Ми закликаємо всіх бажаючих поширити інформацію про цей онлайн-курс серед українських підлітків, щоб спростити їм доступ до сексуальній освіті. Для цього потрібно зробити пост з хештегом #доросларозмова, в якому можна розповісти про власний досвід обговорення теми сексу з дітьми (або навпаки - з батьками) і висловити свою думку, чому сексуальна освіта дійсно важливо для молоді", - заявляють творці курсу.

Сам курс "Сексуальна освіта" доступний за посиланням.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X