Платформа онлайн-курсів Prometheus відкрила реєстрацію на найбільш очікуваний курс року

4 липня 2016, 14:27
На українській освітній платформі Prometheus стартувала реєстрація на цикл, що складається з чотирьох онлайн-курсів з аналізу даних

Цикл буде складатися з наступних курсів: "Аналіз даних та статистичне виведення на мові R", "Машинне навчання", "Візуалізація даних" і "Обробка і аналіз великих даних". Як підкреслив співзасновник Prometheus Іван Примаченко, це один з найбільш "довгоочікуваних анонсів" в історії платформи.

Відео дня

Підготовку до запуску даного циклу Prometheus почав на початку поточного року. Як розповів НВ один із засновників платформи Олексій Молчановський, запуск циклу заплановано орієнтовно на кінець вересня – початок жовтня. Курси будуть стартувати по черзі, починаючи з "Аналіз даних та статистичне виведення".

За словами Молчановського, курси з аналізу даних націлені на широку аудиторію. "В принципі, ці курси розраховані на початківців, тобто тих, хто хоче увійти в дану індустрію і отримати потрібні знання і вміння", - говорить він.Цикл може бути впроваджений в навчальний процес українських навчальних закладів. Наразі Prometheus провів попередні переговори з даного питання з КНУ імені Тараса Шевченка. Також ведуться переговори з Київським Політехнічним Інститутом.

На сторінці Prometheus у Facebook зазначається, що аналіз даних – "дисципліна, що займається збором, вивченням і прийняттям рішень на основі аналізу великих обсягів даних". Крім того, повідомляється, що аналітик даних був названий "найбільш привабливою професією XXI століття" виданням Harvard Business Review.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X