Повстали з попелу. Призабута українська соцмережа Nimses представила масштабне оновлення

20 лютого 2019, 12:49

Запущена влітку 2017-го українська соцмережа Nimses довгий час не публікувала офіційних заяв. Майже через два роки команда випустила масштабне оновлення і трохи змінила концепцію проекту.

Пару років тому українські інтернет-користувачі говорили про запуск першої вітчизняної соцмережі Nimses. Зазвичай, розмова починалася з фрази типу: "А ти знаєш, що українці створили соцмережу, яка платить гроші за кожну хвилину після реєстрації у ній?".

Відео дня

Додаток зацікавив багатьох, але, насправді, користувачі отримували не гроші, а німи - віртуальну валюту, за допомогою якої учасники Nimses взаємодіяли один з одним. Одна хвилина в мережі дорівнювала одному німу, а 10 тис. німів дорівнювали $10.

Німи можна було передавати іншим у вигляді лайків, за німи можна було публікувати фотографії та навіть купувати реальні товари і послуги у партнерів Nimses. Такий собі віртуальні крипторинок, на якому, як планувалося, найуспішніші учасники можуть зібрати трохи більше 80 млн німів та поміняти їх на 15 тис. євро.

Згодом хайп навколо соцмережі вщух, але вона продовжує працювати і має активних користувачів. Як передає видання AIN, днями розробники Nimses випустили масштабне оновлення, - по суті, другу версію cоцмережі, в якій дещо змінилися правила гри.

Серед головних перетворень - порівняння німів з охопленням публікацій користувачів: тепер, чим більше у користувача німів - тим більше людей побачать його пости. Керівники проекту Nimses тажке додали нову валюту - домінім, який дорівнює одному року накопичення німів або 683 748 німів.

Повідомляється, що домініми можна купувати за фіатні гроші, і це єдиний шлях до володіння Темлпом - районом, в якому перебуваєте ви та інші найближчі учасники cоцмережі. Володіння Темплом означає отримання німів від перерахувань цсіх користувачів Nimses в радіусі приблизно двох кілометрів від вас.

Статус власника (Майстра) Темпла можна придбати за один домінім та утримувати його, поки хтось не запропонує більше. За різні Темпли може бути різна ціна, оскільки все залежить від їх густозаселенності та, відповідно, кількості перерахувань німів.

Скріншот
Фото: Скріншот

До слова, Німи тепер можна отримувати не тільки за запрошення друзів, лайки та торгівлю на майданчику Nimses Goods, а й за створення власних спільнот, на які підписалися інші користувачі.

Наскільки нове оновлення допоможе команді Nimses залучити аудиторію та активізувати її користувачів - поки невідомо, але раніше повідомлялося, що в соцмережі зареєструвалося понад 4 млн людей.

Спочатку Nimses планувалася як свого роду суміш геолокаційної соцмережі, Instagram, торговельного майданчика та криптовалюти. Пізніше, у деяких користувачів викликало побоювання те, що люди поблизу знатимуть хто де перебуває, а криптовалюти Nimses, яка нібито підкріплює фінансову складову проекту, немає у найпопулярнішою базі криптовалют CoinmarketCap.

Розробники соцмережі планували оцифрувати кожну хвилину життя зареєстрованого в Nimses користувача з допомогою технології блокчейн, шифруючи дані про їх геолокацію у закриту хмару та надаючи за це німи. Таким чином, користувачі можуть добувати віртуальні монети щохвилини, просто ділячись своєю геолокації та створювати справжню екосистему всередині соцмережі.

Скріншот
Фото: Скріншот

Правда, залишилося багато питань з приводу того, за рахунок чого буде монетизувати ця криптовалюта, наскільки справедливий процес її розподілу між учасниками мережі, та, звичайно, чи зможе Nimses абсолютно точно визначати справжніх користувачів від фейкових сторінок.

Нагадаємо, перша українська криптовалюта Карбованець з'явилася на початку 2016- го і існує до сьогодні. На піку стрибків курсу криптовалют у січні 2018-го, вартість Карбованця досягла майже $2. Зараз, за одну монету дають трохи менше двох гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X