Платформа Prometheus запускає онлайн-курси з программування для шкіл

19 червня 2017, 12:11
Prometheus створив перший масовий відкритий онлайн-курс для шкіл Алгоритми і проекти Scratch

Новий курс розроблено за участі однієї з найкращих вчителів інформатики в Україні Людмилою Булигіною, розповідають в Prometheus.

Курс повністю відповідає шкільній програмі інформатики для 5 класу, але замість стандартних нудних уроків вчить дітей програмувати за допомогою яскравих відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів, розповідають автори ідеї.

Відео дня

"Мета - впровадити реальне викладання програмування у всі 17 000 українських шкіл. Уже провели дуже успішну апробацію в 30 сільських та міських школах Дніпропетровської області, а тепер відкриваємо курс і просимо людей допомогти нам в якості волонтерів, щоб впровадити цей курс в їх школах і школах, де навчаються їхні діти, по всій країні", - розповів НВ Іван Примаченко, засновник проекту Prometheus.

Зареєструватися волонтерам можна тут >>.

На думку розробників, безкоштовний онлайн-курс Алгоритми і проекти Scratch може бути легко впроваджений в будь-якій школі країни.

"У серпні плануємо отримати гриф Міністерства освіти на курс, щоб його використання було офіційно дозволено в школах. Ми також будемо швидко збільшувати кількість доступних в цьому форматі курсів для шкіл з програмування та інших найбільш затребуваних предметів", - зазначають автори курсу.

Курс може використовуватися і для вивчення програмування дітьми онлайн.

"Це, мабуть, мій улюблений проект за весь час", - додав Іван Примаченко.

Показати ще новини
Радіо НВ
X