Платформа Prometheus запускає курси від Ради Європи та ОБСЄ

23 січня 2017, 13:13
Prometheus відкриває реєстрацію на чотири нові курси від провідних українських та міжнародних організацій: ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ

Зокрема, курс "Доступ до публічної інформації" створений за підтримки Ради Європи. Завдяки йому слухачі зможуть дізнатися, до кого і як звертатися за інформацією щодо зарплати чиновників, та витрат бюджетних коштів.

Відео дня

Також учасники курсу зможуть розібратися, в якому випадку розпорядник інформації має право відмовити громадянам. Курс є частиною проекту Ради Європи в Україні "Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні".

Ще один курс пропонує Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Він називається "Як ефективно спланувати та провести діалог". Матеріали занять будуть цікаві "всім, хто втомився від звичайних суперечок, порожніх дебатів та дискусій та прагне до реальних змін у взаємодії з іншими", запевняють в Prometheus.

Крім цього, Prometheus пропонує курс "Цифрові комунікації в глобальному просторі", що спрямований на поширення знань про інформаційні технології серед усіх нефахівців, які не мають базових навичок технічного спрямування, але прагнуть навчитись працювати в сучасному інформаційному середовищі. Ще однією новинкою стануть "Публічні закупівлі для бізнесу" від Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X