П'ятеро українців увійшли до списку інноваційних лідерів Східної Європи

15 листопада 2016, 15:32
До списку New Europe 100 цього року потрапили п'ять новаторів з України

Фінальна сотня була обрана з числа кандидатур, представлених партнерами проекту NewEurope 100 і громадськістю, повідомляють творці рейтингу.

Ідея списку NewEurope 100 - показати потенціал і творчі здібності людей із Центральної та Східної Європи. В цьому році найбільша група фіналістів являє окремих осіб і групи, що працюють в бізнесі (54%), у громадських організаціях та соціальній політиці (29%). Інші категорії включають науку (10%), засоби масової інформації і культуру (7%).

Відео дня

У список увійшли такі представники України:

  • Ярослав Ажнюк, головний виконавчий директор і співзасновник, Petcube
  • Ольга Афанасьєва, виконавчий директор, Українська асоціація венчурного і приватного капіталу
  • Дмитро Дубілет, голова Head, iGov.org.ua; директор з інформаційних технологій, ПриватБанк
  • Віктор Шабуров, засновник, Looksery
  • Ольга Юркова, співзасновник, www.stopfake.org

"Ми хочемо розповісти всім про надихаючих, творчих і соціально зайнятих новаторів з країн Центральної та Східної Європи. Наш регіон може пишатися розробниками, власниками бізнесу, вченими й діячами культури, які в даний час є рушійною силою інновацій для майбутнього", - говорить Войцех Пржибільські, президент фонду ResPublica, ініціатор проекту.

Инноваторы Восточной Европы по странам
Инноваторы Восточной Европы по странам Фото:

Проект NewEurope 100 спрямований на підтримку інноваційної діяльності у Центральній та Східній Європі. Проект реалізується вже третій рік поспіль фондом ResPublica, Google, Міжнародним Вишеградським фондом та FinancialTimes, в співпраці з багатьма іншими організаціями з країн Центральної та Східної Європи. Повний список новаторів з регіону можна знайти на сайті www.ne100.org.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X