Оксфордський університет найняв українських вчених для масштабного дослідження в Китаї

16 лютого 2016, 12:40
Український стартап Cardiolyse.me, що спеціалізується у сфері електрокардіографії, допоможе британським науковцям у проведенні big data-дослідження в Китаї

Технології Cardiolyse.me будуть використані для аналізу електрокардіограм, зібраних у 25000 жителів Китаю, повідомляє AIN.UA. Причому, це лише перша частина масштабного дослідження, розрахованого на 30 років. Протягом цього часу планується вивчити ЕКГ 500000 осіб, які проживають в різних регіонах Китаю.

Відео дня

Аналіз ЕКГ за допомогою Cardiolyse.me проводиться в рамках масштабного дослідження China Kadoorie Biobank. Воно було розпочато ще в 2004-му році і має на меті вивчення основних генетичних і екологічних причин найпоширеніших хронічних хвороб у Китаї. Над цим працюють фахівці з Оксфордського університету і Китайської академії медичних наук.

Стартап Cardiolyse.me був заснований в 2015-му році. Стартап очолює проджект-менеджер з впровадження проектів у сфері охорони здоров'я Ганна Старинська і кандидат наук з Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України Ілля Чайковський. Cardiolyse.me спеціалізується на технології аналізу ЕКГ.

Показати ще новини
Радіо NV
X