Оксфорд чи Кембрідж? Prometheus запускає безкоштовний онлайн-курс, який допоможе вступити до західних університетів

21 травня 2018, 14:08

Платформа онлайн-курсів Prometheus та UkraineGlobalScholars відкривають реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс "Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів.

Курс створений благодійним фондом UkraineGlobalScholars та надає всім охочим доступ до унікального досвіду.

"Від випускників Гарварда та Стенфорда слухачі дізнаються, як вступити в провідні світові школи та університети, одержати повну стипендію на навчання, а також отримають заряд натхнення для повернення в Україну від українців, які вже пройшли цей шлях", - запевняють автори курсу.

Відео дня

Благодійний фонд UkraineGlobalScholars, заснований українцями — випускниками провідних університетів світу, з 2015 року допоміг десяткам українських школярів вступити до найкращих шкіл та коледжів США за повної фінансової підтримки з боку цих навчальних закладів. За оцінкою співзасновника Prometheus Івана Примаченко проект зможе в найближчі роки допомогти принаймні 1000 українцям вступити до провідних західних шкіл та університетів.

"Лише за три роки фіналісти фонду здобули стипендій на понад 7 мільйонів доларів США! Думаю, чули про українського школяра, який минулого року вступив одночасно до Гарварда, Стенфорда, Колумбійського і ще купи американських топових вишів? Він був учасником навчальної програми UGS". - розповів співзасновник платформи Prometheus, Іван Примаченко.

На курсі слухачі дізнаються про принципи відбору студентів до престижних шкіл та університетів США, як правильно обрати навчальний заклад, довідаються про стратегії вступу, на яких аспектах своєї біографії варто робити акцент при підготовці заявки та як отримати фінансову допомогу на навчання.

Онлайн-курс містить відеоісторії про особистий досвід вступу до провідних освітніх закладів світу успішних українців, які навчалися в престижних західних університетах і повернулися в Україну. Серед них – президент Київстар і головний виконавчий директор "Євразія VEON" Петро Чернишов, голова правління "Укргазвидобування" Олег Прохоренко, засновник стипендіальної програми для українців у Стенфордському університеті Олександр Акіменко, народні депутатки Ольга Бєлькова та Наталія Кацер-Бучковська.

Раніше НВ повідомляло, що платформа онлайн-курсів Prometheus спільно з Фондом Анти СНІД запускає перший в Україні безкоштовний онлайн-курс сексуальної освіти для підлітків та їх батьків. Формат курсу - відеолекції, онлайн-тест і форум, на якому можна анонімно задати питання фахівцям Фонду.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X