На радість "зеленим": популяція електромобілів в Україні зросла на 400% за рік

2 лютого 2016, 17:38
Українці стали активніше купувати електромобілі. У минулому році в Україні було продано 453 електричних авто. Таким чином, за рік парк електромобілів в країні збільшився на 393% порівняно з 2014-м

До листопада 2015-го року загальна кількість електромобілів, зареєстрованих в Україні, досягала позначки в 531 екземпляр. За два місяці до них приєдналося ще 37 електричних авто. Наразі в Україні налічується 568 автомобілів, що працюють на електротязі. Такі дані наводить компанія ElectroCars.

Відео дня

Найпопулярнішим електромобілем в країні є Nissan Leaf. В Україні налічується вже 383 екземпляра моделі. Другу сходинку займає продукція компанії Tesla. Популяція автомобілів, прикрашених фірмовим лого цього американського бренду, досягла 42 примірників. Причому, один з них завітав в Україну за останні 2 місяці минулого року.

Крім Nissan і Tesla, українці звертали свої погляди і на електромобілі інших брендів. Зокрема, на моделі Ford, Renault і Citroen. Кількість електромобілів кожного з цих брендів в Україні досягає двох десятків. Своїх господарів знайшли три екземпляри BMW i3.

Показати ще новини
Радіо NV
X