Майнінг в допомогу. Фонд Таблєточкі пропонує майнити криптовалюту для благодійності

4 червня 2018, 12:12

Співробітники компанії Adtelligent спільно з благодійним фондом Таблєточкі запустили сайт "Сторінка допомоги", де кожен може пожертвувати ресурси свого пристрою для майнингу криптовалюти.

Зібрані кошти автоматично перераховуються на рахунок фонду, зазначив один з ініціаторів проекту, віце-президент з маркетингу компанії Adtelligent Коля Рекеда в інтерв'ю AIN.ua.

Відео дня

Користувачеві потрібно зайти на сайт, і його пристрій почне автоматично майнити криптовалюту Monero. Відвідувач може налаштувати, скільки ресурсів віддавати на майнинг. Всі виручені кошти йдуть автоматично в фонд Таблєточкі. Творці проекту підкреслюють, що це повністю безпечно для користувачів і не шкодить їх пристроїв.

"Ідеологічно ми пропонуємо людям жертвувати не гроші, а потужність комп'ютера і час на сторінці. Все працює просто - заходиш на сайт, вмикаєш майнер, настроюєш потужність і залишаєш сторінку відкритою. І так кожен день. Важливо розуміти, що один раз зайти - це безрезультатно. Потрібно заходити кожен день і тримати сторінку відкритою максимально довго", - коментує Рекеда.

За словами творців сайту, ідея прийшла до них після схожого кейса фонду UNICEF.

"Вони пропонували геймерської спільноті майнити криптовалюту для благодійності, а пізніше запустили схожий проект. Ми подумали - ми ж теж так можемо. Фонд Таблєточкі вибрали автоматично. Це один з найпопулярніших фондів в Україні, а також ми знайомі з їх менеджментом. Ідея їм сподобалася - ми і почали роботу", - розповідає Коля Рекеда.

Праворуч на сайті є лічильник, який показує кількість "Шейрів" - кількість хешів, які задовольнили систему і можуть принести гроші. За перші кілька годин роботи сайту користувачі намайнилі понад 16000 "Шейрів" - це еквівалентно всього 5 центам, але творці проекту впевнені, що цей показник в подальшому буде зростати швидше.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X