Любителі котиків. Український стартап Moggie залучив близько $70 тисяч шведських інвестицій

18 березня 2016, 22:53
Творці стартапу Moggie, розробники розумного нашийника та мобільного додатку, які дозволять власникам котів стежити за самопочуттям своїх улюбленців, залучили близько $70 тисяч інвестицій зі Швеції

Як повідомляє ain.ua, розробникам девайсу вдалося потрапити в шведський акселератор The Springfield project, пройти інкубацію та залучити інвестиції в розмірі приблизно $70 000 (вкладення були в кронах) з оцінкою $890 000. У планах - вихід на Kickstarter.

Відео дня

Як пояснили засновники проекту, нашийник збиратиме дані про активність тварини в цілодобовому режимі і передаватиме цю інформацію власнику. "Ми не просто говоримо, скільки кроків пройшов ваш кіт сьогодні, а за допомогою наших ветеринарів і алгоритму, який розуміє всі дії котів, переводимо ці дані в корисну інформацію і рекомендації", - зазначила СЕО стартапу Наталія Стоянович.За словами співзасновника стартапу Антона Скиби, зупинитися на котах команда вирішила у зв'язку з тим, що на ринку (переважно в США) вже є кілька пристроїв для собак. Водночас вони великі за розміром і можуть призводити до неточностей у дрібних порід.

Прототип нашийника Moggie ще не готовий. Поки команда закінчила роботу лише над його електронною частиною. Тепер приступили до розробки індустріального дизайну і додатку для iOS. Як пояснили розробники, в основу нашийника закладений акселерометр. Нашийник буде зв'язуватися з додатком через Bluetooth і Wi-Fi. Реліз запланований на кінець весни.

Додаток буде доступний безкоштовно і стане в нагоді власникам кішок навіть без нашийника. Так, в ньому будуть поради по догляду за домашнім улюбленцем, корисна інформація. Також програма включатиме подобу соціальної мережі для кошатників, яка об'єднає всі куточки планети.

У Moggie працюють шість осіб. Крім інженерів і маркетологів, у стартапі є ветеринар з Іспанії і співробітник з Індії, інші члени команди - українці.

Раніше повідомлялося, що відомий український стартап Petcube отримав ще $2,6 млн інвестицій і потрапив в престижну програму Y Combinator.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X