Куб на 1 млн кольорів. Український стартап Picolor зібрав на Kickstarter гроші у рекордні строки

12 березня 2018, 17:48

Українці з команди Picolor вивели на найвідоміший краудфандинговий майданчик світу пристрій для змішування кольорів і отримали бажану суму лише за кілька днів.

Стартап Picolor минулого тижня розпочав на Kickstarter збір коштів для однойменного пристрою, який за допомогою смартфону може змішувати понад 1 млн кольорів. Українці виставили бажану ціль $20 тис., однак на вечір 12 березня 195 прихильників уже перерахували понад $24 тис. До кінця краудфандингової кампанії залишилося ще 30 днів.

Відео дня

"Ми хочемо, щоб наш куб Picolor став основним інструментом для кожного художника, дизайнера або просто творчої людини", - заявив на сайті Kickstarter генеральний директор українського стартапу Максим Вовк.

У коментарі для НВ він зазначив, якщо за допомогою краудфандингу вдасться зібрати значно більше коштів, то вони підуть на розширення переліку фарб. Тобто, Picolor зможе змішувати набагато більше, ніж один мільйон кольорів. Також команда має намір удосконалити програмне забезпечення для смартфонів.

Початкова ціна Picolor на Kickstarter – від $129, в яку входить пристрій, перезаправні CMYK-картриджі та 10 пластикових баночок для фарб. Компанія пообіцяла першим покупцям надіслати свої куби в грудні 2018 року. Ціна ґаджета в крамницях складатиме $220.

За словами Вовка, коли фарби у кубі закінчаться, потрібно буде долити спеціальний пігмент у відповідний відсік. "Це буде дуже простою процедурою", - підкреслив гендиректор компанії. Придбати витратні матеріали можна буде як у Picolor, так у інших виробників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X