Я знаю краще. Український стартап створив сервіс, який покращує резюме

29 листопада 2018, 16:42

Українські автори платформи для пошуку IT-роботи по всьому світу Relocate.me запустили сервіс CV Compiler, який коригує резюме програмістів.

Цей сервіс використовує машинне навчання для аналізу і поліпшення наданого резюме, повідомляє AIN.ua.

За словами розробників, сервіс покращує резюме так, щоб воно зацікавило роботодавця. Для роботи CV Compiler команда оцифрувала частину порад з книги The Google Resume, а також проаналізувала близько мільйона технічних резюме і тисячі вакансій топових компаній світу. Поточна версія сервісу призначена для програмістів, але вже є в планах зробити сервіс для нетехнічних професій.

Відео дня

Ідея створити такий сервіс у команди виникла при роботі з Relocate.me. "Тенденція така, що досить багато досвідчених кандидатів, в тому числі користувачів Relocate.me, отримують відмови від роботодавців суто через резюме. Хотілося цю цифру відмов зменшити", - розповідають в компанії.

Базова версія сервісу безкоштовна, він працює по моделі freemium. Користувач може безкоштовно перевірити своє резюме і отримати 3 поради щодо поліпшення свого резюме. Для доступу до всіх рекомендацій, шаблонів резюме та інших можливостей потрібно перейти на один з трьох платних планів.

Першу версію продукту запустили на Product Hunt, тоді ж про нього написав TechCrunch. З моменту запуску 21 листопада сервіс отримав близько 10 000 нових користувачів. Команда вже уклала угоду з спільнотою для програмістів Metadevelopment, які купили 100 ліцензій для своїх випускників.

У найближчих планах у стартапу - розширити сервіс до більшої кількості IT-фахівців: для product- і project- менеджерів, дизайнерів, для нетехнічних професій, додати можливість аналізу LinkedIn-профілю, конвертацію свого вихідного резюме в веб-шаблон для редагування і завантаження.

"Сподіваємося, у нас вийде стати Grammarly для резюме", - говорять в компанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X