Інтернет-лікар. Український медичний стартап залучив $0,5 млн інвестицій

5 грудня 2017, 17:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Глобальний сервіс із пошуку оптимальних медичних рішень Bookimed отримав $500 тис. від венчурних інвесторів, які сподіваються за кілька років заробити у десятки разів більше, ніж вклали

Венчурний фонд AVentures Capital інвестував $0,5 млн у компанію Bookimed (Київ), яка займається консалтингом у галузі охорони здоров’я. Цей сервіс підбирає оптимальні медичні рішення та організовує лікування для пацієнтів у всьому світі. Заснований у 2013 році, Bookimed надав послуги понад 80 тис. клієнтам. Про це повідомила прес-служба AVentures Capital.

Відео дня

За словами Євгена Козлова, співзасновника Bookimed, компанія співпрацює із понад 250 провідними клініками з 26 країн світу. Отримані інвестиції підуть на "максимальну діджиталізацію" процесу з підбору медичних рішень. Над цим розпочали роботу 32 лікаря з вищою медичною освітою та невелика команда розробників.

AVentures Capital вирішив вкласти гроші в Bookimed, тому що ця компанія зайняла лідерські позиції у своєму сегменті на ринку країн колишнього СРСР. На відміну від конкурентів, які зосередилися на естетичній хірургії та стоматології, Bookimed займається пацієнтами з важкими захворюваннями. Зокрема, це онкологія, нейрохірургія, ортопедія, педіатрія тощо.

Венчурний фонд сподівається через три-п’ять років продати свою частку, "збільшивши свої інвестиції в десятки разів", повідомила прес-служба AVentures Capital.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X