Український стартап будуватиме електрозаправки в Єгипті

2 вересня 2019, 16:03

Компанія REVOLTA Єгипет оголосила про глобальне партнерство з виробником зарядних станцій EcoFactor, який базується в Одесі.

У підсумку, в Єгипті повинні побудувати мережу заправок і створити сервіс електричних таксі, заявили в компанії EcoFactor.

Партнерська угода, підписана двома компаніями, встановлює план зробити електромобілі доступнішими в Єгипті шляхом створення першого і найбільшого заводу зі своїм сервісним центром в Єгипті і регіоні для підтримки розвитку інфраструктури електромобільних зарядних станцій і аксесуарів.

Відео дня

«Ми збираємося побудувати новий завод і сервісний центр з запуском нового мобільного застосування для користувачів щоб запустити першу електромобільні службу таксі в Єгипті», — розповів глава відділу маркетингу і продажів Revolta Єгипет Ахмед Зейн.

«Крім центру технічного обслуговування, заводу і підключення наших мереж до технологій, розробленим EcoFactor, це партнерство стало невід'ємною частиною нашого зростання в Єгипті і регіоні. Ми розробили мобільний додаток, який забезпечує статус зарядки в реальному часі, а також технології, які забезпечують безкарткову зарядку», — сказав Ахмед Зейн, глава відділу маркетингу і продажів Revolta Єгипет.

Єгипетська компанія також розкрила свої плани щодо впровадження першого електричного таксі. Revolta Єгипет очікує зниження витрат на технічне обслуговування і експлуатацію.

«У таксі EV є багато переваг для трьох сторін. Користувач або пасажир таксі буде платити на 25% менше звичайного тарифу, на додаток до певних аспектів безпеки, в той час як власники таксі виграють, збільшивши свої доходи на 60%. Що стосується держави, то в Єгипті налічується близько 384 тис. таксі за статистикою 2017 року, і перетворення цих таксі на таксі-електромобілі економить $ 4 млн», — додав Ахмед Зейн.

«Наша мрія почалася в 2009 році, коли ми хотіли трансформувати майбутнє транспорту та втілити в життя технології, які допоможуть нам жити в більш зеленому майбутньому. Сьогодні ми приносимо свою мрію в Єгипет», — розповів Сергій Вельчев, глава компанії EcoFactor.

EcoFactor — це українська інжинірингова компанія, що спеціалізується на розробці і створенні комерційного електротранспорту, зарядних пристроїв, енергоносіїв і систем управління для електромобілів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X