Amazon купує за $1 млрд стартап з українськими розробниками й офісом у Києві

28 лютого 2018, 09:22

Компанія Amazon купує Ring, творців розумного дверного дзвінка, а також безлічі інших засобів безпеки, таких як сонячні камери безпеки і домашні сигналізації.

Незалежне підтвердження угоди було отримано в ніч на 28 лютого, повідомляє TechCrunch.

Фінансові умови угоди поки не оприлюднено, проте агентство Reuters повідомляє, що ціна продажу становить понад $1 мільярд. Це одна з найбільших покупок Amazon за всю історію компанії.

Відео дня

Це придбання є дуже важливим для Amazon. Компанія вже побудувала кілька власних підключених камер, але їх апаратне забезпечення залишає бажати кращого. А разом з компанією Ring і розробниками Amazon отримує масив патентів і декілька вже готових продуктів.

Угода може допомогти Amazon у боротьбі за ринок доставки та за нішу розумних пристроїв. Тому, можливо, буде проводитися інтеграція пристроїв від Ring з розумною колонкою Alexa.

Як зазначає AIN.ua, в київському офісі на сьогодні працюють близько 450 осіб. Спочатку розробники в українському офісі займалися розробкою програмного забезпечення у галузі машинного навчання, комп'ютерного зору, інтелектуального аналізу даних та інших сфер штучного інтелекту для використання в продуктах Ring. Тепер в київському офісі також є відділ з розробки пристроїв і служба підтримки.

Один з найвідоміших продуктів компанії - розумний дверний дзвінок, який має Wi-Fi-підключення і камеру, так що користувач, навіть перебуваючи не вдома, може відстежувати відвідувачів біля дверей і спілкуватися з ними.

Раніше НВ повідомляло, що український стартап Skillroads отримав престижну нагороду від популярного сайту ProductHunt, створивши сервіс для ефективного пошуку кар'єрних можливостей.

Показати ще новини
Радіо НВ
X