А поговорити? Українці створили "розумне" яйце, яке підтримує розмову на кухні

11 жовтня 2016, 13:26
Команда розробників пропонує яйце-гаджет, який виконує функції кухонного асистента

Українські розробники створили цікавий гаджет для розумної кухні — HelloEgg. Це кухонний асистент на голосовому управлінні, який може надавати швидку кулінарну допомогу в режимі реального часу, пише Ain.ua.

Відео дня

Пристрій виконано у вигляді яйця з дисплеєм на верхній частині, на який транслюються покрокові відеоіструкції з приготування різних страв. А ще він уміє підтримувати бесіду завдяки вбудованому штучного інтелекту і чарівно блимає електронним оком.

Управляти пристроєм можна за допомогою голосових команд (частково HelloEgg управляє команда підтримки, але лише в тому випадку, якщо ШІ не справляється з запитом). Крім того, з ним можна просто поговорити про життя. Спілкується HelloEgg досить емоційно, кліпаючи при цьому оченятком.

При бажанні HelloEgg може транслювати музику з Spotify і інших музичних сервісів.

"Ми провели дослідження і з'ясували, що 400 годин на рік людина проводить на кухні, а це три роки життя. Ми зрозуміли, що сучасний кулінарний асистент не повинен обмежуватися тільки голосовими інструкціями та музичним стримінгом — в ньому також має бути відео і людська допомога в реальному часі, а також багато іншого", — пояснив Дмитро Шемет, СЕО компанії RND64, яка створює продукт.

RND64 позиціонує себе як компанія з українським корінням, зареєстрована вона у Вілмінгтоні, штат Делавер, але центр розробки знаходиться в Києві. RND64 фокусується на продуктах у сфері інтернету речей.

Поки можна оформити тільки попереднє замовлення на гаджет, а перші поставки планують почати в лютому 2017 року. Про ціну на гаджет поки не говорять, обіцяють лише, що він буде дешевше, ніж найближчий аналог — Amazon Echo.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X