Людство стало на крок ближче до мрії про кріоконсервацію

Наукпоп

10 лютого 2016, 11:41

Людство стало на крок ближче до мрії про кріоконсервацію

Компанія 21st Century Medicine успішно провела кріогенне заморожування мозку кролика, а тепер планує перейти на свиней.

Фахівці компанії 21st Century Medicine піддали кріогенному заморожуванню мозок ссавця, а потім благополучно розморозили його, уникнувши ушкоджень

Заморожуванню був підданий мозок кролика. Для реалізації свого задуму вчені використовували розчин під назвою глутаральдегід, покликаний зберегти мозок від внутрішніх пошкоджень. Протягом 4 годин фахівці 21st Century Medicine охолоджували мозок до температури -130 °C, готуючи до довгострокового зберігання.

Після розморожування мозок кролика був ретельно обстежений з метою порівняти його стан до і після кріогенного заморожування. По завершенні процедури дослідники прийшли до висновку, що всі нейрони і синапси залишилися цілими.

За своє досягнення 21st Century Medicine, отримала нагороду від фонду Brain Preservation Foundation, який раніше пообіцяв заплатити $26735 за кращу техніку кріогенного заморожування мозку дрібного ссавця. Один із засновників фонду Джон Смарт вважає, що компанія зробила "велику справу".

"Вперше ми змогли розробити процедуру, яка дозволяє зберегти все, що, на думку неврологів, залучено до процесу навчання і запам'ятовування, - пояснює Смарт. – Враховуючи ці результати, мені здається, що дана техніка дозволяє зберегти довгострокові спогади".

Самрт зазначає, що, хоч метод 21st Century Medicine не є загальноприйнятим і безсумнівним, з його точки зору він виглядає досить перспективним.

Команда 21st Century Medicine не має наміру зупинятися на досягнутому і виношує амбітні плани на майбутнє. Кінцевою метою компанії є "синтетичне відродження" – метод кріоконсервації, що передбачає збереження мозку з подальшим "завантаженням" даних, що містяться в ньому, в комп'ютер або синтетичне тіло. Наступним її кроком на шляху до мети стане заморозка більш великого мозку. Наприклад, свинячого.


Вибір редакції

Travel

Вчора, 20:45

article_img
У розмовах тут люблять поскаржитися на політиків. Досвід життя у Варшаві
Культура

Вчора, 21:10

article_img
Мексиканське щастя. Чому драма Куарона претендує на головні Оскари
Події

Сьогодні, 08:40

article_img
Подолання бідності. Як працюватиме державний онлайн-реєстр вакансій

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися

Головне

Події

Сьогодні, 08:58

article_img
Детективи НАБУ знайшли прояви української корупції в 65 країнах світу
Події

Вчора, 22:25

article_img
Денісова: Балуха переводять у Краснодар
Геополітика

Сьогодні, 11:42

article_img
Комітет Європарламенту закликав офіційно призупинити переговори щодо вступу Туреччини до ЄС