5 думок про те, як перетворити українську науку з арт-хаусу на мейнстрім

11 квітня 2016, 17:28
Спецпроект

Конкурс статей про науку Tech Today Awards отримав експертне журі. До нього увійшли люди різних професій, яких об'єднує прагнення зробити українську науку популярною і економічно успішною. Популяризатори науки оцінили ситуацію, яка склалася в українській науці та дали свої рекомендації щодо її вирішення
Міріам Драгина

Сценарист, радіоведуча науково-популярної програми на радіо «Аристократи»

Я підтримую конкурс, тому що бачу в науці антидот тупості та деградації. У складний період, коли мало хто думає про майбутнє, вчені продовжують свої забіги на довгі дистанції. І, якщо підтримувати їх діяльність в Україні, можна наблизити країну до міжнародного контексту, а то і увійти в нього. Кінцевий суб'єкт, - звичайно, людське життя, цінність якої, рівень і зміст безпосередньо пов'язані з розвитком науки і культури.

Відео дня

Антон Сененко

Популяризатор науки, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України

Я дуже хочу, щоб кожен українець з такою ж цікавістю прагнув дізнатися новини науки, з якою він нині цікавиться політикою і скандалами. Щоб новини були якісними і достовірними, зрозумілими і цікавими. І, мені здається, такі конкурси є серйозним елементом в побудові українських науково-популярних медіа.

Крупська Ольга

Президент некомерційної організації NDI Foundation

Україна має величезний науково-технічний, інтелектуальний і технологічний потенціал. З іншого боку, ми бачимо, що інформованість суспільства про вітчизняну науку і її розробки вкрай низька, люди навіть не підозрюють, які революційні винаходи українських вчених готові до впровадження. Як наслідок - низький інтерес до вітчизняної науки і у ЗМІ. Я сподіваюся, що Tech Today Awards дозволить виправити цю ситуацію, що дасть імпульс до розвитку технологічної економіки в Україні.

Вікторія Рубан

Керівник відділу зі зв'язків з громадськістю Vodafone Україна

Національну науку, яка гостро потребує пропаганди та інвесторів. Тому головна мета Tech Today Awards - підвищити цікавість українських медіа до винаходів української науки, популяризувати тему науки і зробити її бестселером для широкої аудиторії. Vodafone, який є світовим лідером інновацій в телекомунікаціях, дуже добре знає, що наукові розробки мають величезну практичну цінність і економічну вигоду, і тому готовий сприяти розвитку національної науки і побудови інноваційної економіки в країні.

Віталій Жданов

Головний редактор сайту про технології в Україні та світі Tech Today

Наше майбутнє залежить від науки, наука - від суспільного інтересу до неї, а інтерес - від того, що і як про неї розповідають. На жаль, поки що розповідають недостатньо цікаво. Сподіваюся, цей конкурс заохотить журналістів та блогерів звертати більше уваги на українську науку і намагатися висвітлювати її цікаво. У підсумку, впевнений, виграємо ми всі.

Конкурс Tech Today Awards

Конкурс Tech Today Awards стартував в березні, його переможці будуть обрані в двох номінаціях:

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

• Найкраще інтерв'ю з ученим.

• Найкраща стаття про науковий проект.

Щоб взяти участь в Tech Today Awards, до 30 жовтня 2016 р необхідно написати унікальну статтю про українську науку, скачати і заповнити анкету учасника: https://goo.gl/pGUsI5, надіслати статтю з ілюстративними матеріалами та анкету на електронну пошту організатора: ua.techtoday@gmail.com

Після цього конкурсна робота буде перевірена редакцією сайту http://today.vodafone.ua і розміщена на сайті в розділі Tech Today Awards. Учасник отримає підтвердження про прийняття його роботи на електронну пошту, вказану в анкеті учасника. Переможці будуть визначені в листопаді експертним журі.

Переможець у кожній з номінацій отримає нагороду - iPhone 6S. Ще один переможець буде обраний представником NDI Foundation і отримає можливість взяти інтерв'ю у легендарного академіка Бориса Євгеновича Патона.

Публікації, критерії оцінки та детальні умови участі в Tech Today Awards можна знайти за посиланням: http://today.vodafone.ua/posts/category/awards

Показати ще новини
Радіо НВ
X