Звуки і жести. Xiaomi оновила свою операційну систему MIUI 10

31 травня 2018, 10:09

В оболонці MIUI 10 реалізований новий інтерфейс додатків для користувачів, який був розроблений, щоб використовувати більшу частину візуального простору.

Система MIUI 10 заснована на Android P. У список пристроїв, які повинні отримати оновлення до MIUI 10, увійшли Mi6, Mi5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi4, Mi3, Mi 4S, Mi 4c, Mi Mix, Redmi 4, Redmi 4X, Redmi 4A, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi Note 5 Pro, Redmi S2, Mi 6X Mi Mix 2S і багато інших.

Відео дня

Новий інтерфейс показує кілька додатків в одному вікні, а також пропонує попередній перегляд того, що відбувається в кожному з цих додатків.

Навігація в новій оболонці MIUI 10 буде заснована на жестах. Відповідним чином для забезпечення підтримки жестів був перероблений не тільки основний інтерфейс, але і центр управління повідомленнями. Також підтримуються свайп для видалення завдань і тривалий тап для більшої кількості опцій.

"Ми звернули увагу на зв'язку штучного інтелекту і камер. Тепер ШІ став набагато могутніше і розумніші в процесі портретної зйомки", - розповів глава Xiaomi Лей Цзюнь під час презентації.

На презентації Лей Цзюнь показав, як покращиться робота одинарної камери смартфона Mi5 при використанні нової оболонки. Зокрема, він розмиває фон для телефонів з однією камерою, використовуючи програмну обробку. Іншими словами, MIUI 10 дозволить смартфонам використовувати нові режими портрета.

Лей Цзюнь згадав, що з використанням штучного інтелекту MIUI 10 може допомогти скоротити час завантаження програми "до нуля". Він сказав, що це буде досягнуто шляхом аналізу поведінки користувача і прогнозування того, яку програму він, швидше за все, буде використовувати далі.

Також змінилося озвучування програмної оболонки.

"Ми надихалися природою при озвучуванні операційної системи. Можна встановити фонові звуки - ліс, шум прибою - і під них засинати", - додав Лей Цзюнь.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X