ZTE може повернутися на ринок США, якщо заплатить величезний штраф - ЗМІ

4 червня 2018, 10:09

США можуть найближчим часом зажадати штраф в розмірі $1,7 млрд від китайського виробника смартфонів ZTE.

Таким чином адіністрація Трампа сподівається посилити контроль над китайською компанією перш, ніж дозволити їй повернутися в бізнес, повідомляє агентство Reuters з посиланням на джерела в галузі.

Відео дня

При цьому американська сторона хоче провести інспекцію на об'єктах ZTE, щоб упевнитися, що закуплені у США технічні компоненти використовуються виключно за заявленим призначенням.

Одне з джерел сказало, що Вашингтон також хоче, щоб ZTE замінила своє правління і виконавчу команду протягом 30 днів, але угода досі не завершена, і джерела попередили, що штрафи є попередніми, і умови можуть змінитися. Зокрема, штраф можуть зменшити до $1 млрд, але при цьому ZTE змушена буде передати на зберігання в США $400 млн в якості гарантії дотримання своїх зобов'язань.

Президент США Дональд Трамп минулого місяця сказав, що він шукає спосіб повернути ZTE в бізнес, пізніше згадуючи штраф в розмірі $1,3 мільярда і внесення змін до правління та топ-менеджмент в якості способу покарання компанії. Але можлива реанімація ZTE зустріла сильний опір в Конгресі, де і демократи, і республіканці Трампа звинуватили його в тому, що він схилився перед тиском Пекіна.

У квітні 2018 року НВ повідомляло, що китайська компанія ZTE заявила, що припинила "велику операційну діяльність" після того, як адміністрація Трампа заборонила їй використовувати компоненти, вироблені в Сполучених Штатах. ZTE припинила "основні операції". На заводі ZTE в Шеньчжені було зупинено виробництво. Торгівля акціями ZTE припинена на кілька тижнів.

Квітнева заборона була введена після того, як компанія в Шеньчжені визнала, що, хоча вона звільнила чотирьох старших співробітників, які брали участь в первинних порушеннях, вона не покарала 35 інших, незважаючи на запевнення про зворотне.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X