Змусили. Apple відкликає партію iPhone з магазинів Німеччини

4 січня 2019, 09:33

Компанії Apple було наказано видалити деякі моделі iPhone зі своїх магазинів в Німеччині через патентну суперечку з виробником процесорів Qualcomm.

Це сталося через два тижні після рішення німецького суду про подібну заборону, повідомляє BBC.

Рішення суду в Мюнхені від 20 грудня встановило, що Apple порушила патенти на енергозберігаючі технології. Суд постановив заборонити продажі в Німеччині деяких моделей iPhone.

Відео дня

Через два тижні після цього компанія Qualcomm внесла забезпечувальний платіж в розмірі 1,34 млрд євро, необхідний для набуття чинності рішення німецького суду про заборону продажів в Німеччині моделей iPhone 7 і 8, а також iPhone Х 2017 го року випуску. Моделі iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR як і раніше будуть доступні в магазинах Apple і інших магазинах.

Згідно з німецьким законодавством, рішення набувають чинності після того, як переможець патентного спору вносить платіж, який покриває потенційний збиток, який зазнала сторона, що програла, в разі, якщо рішення скасовано або змінено в апеляційному порядку. Тобто, облігація відшкодує збитки, присуджені Apple, якщо виробник iPhone виграє апеляцію проти судової заборони.

Справа Німеччини - це третя спроба Qualcomm заблокувати продаж iPhone. Каліфорнійський виробник процесорів вже подав позови про порушення патенту проти Apple в США та Китаї.

Технологічні фірми часто вважають за краще судитися в Німеччині, поряд з ключовими ринками, такими як Китай і США, тому що німецька судова система виносить рішення щодо патентів швидше, ніж у багатьох інших країнах. Німеччина також є найбільшим ринком в Європі, який може мати значний вплив на інші країни ЄС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X