ЗМІ назвали ім'я можливого кандидата на пост Маска в раді директорів Tesla

11 жовтня 2018, 02:19

Головний виконавчий директор 21st Century Fox Джеймс Мердок, молодший син медіамагната Руперта Мердока, може змінити Ілона Маска на чолі ради директорів Tesla.

Як передає УНІАН з посиланням на Financial Times, двоє людей підтвердили, що саме Мердок є головним претендентом на посаду глави Tesla.

При цьому видання додає, ще один співрозмовник зазначив, що на цю посаду все ще розглядаються інші кандидатури.

Відео дня

Наголошено, що Маск зараз поєднує виконавчі та представницькі функції, і він продовжить залишатися головою правління, тобто виконавчим головою Tesla.

Газета зазначає, що Мердок має намір покинути свій пост в 21st Century Fox по завершенні продажу частини активів компанії Walt Disney. Очікується, що він обійме посаду фактичного голови компанії в середині листопада. Джеймс Мердок увійшов до складу керівників Tesla як один із двох незалежних директорів.

Як пише FT, Мердок уже повідомив Маску про своє бажання отримати нову посаду в компанії.

Нагадаємо, Комісія з цінних паперів і бірж США порушила справу стосовно Ілона Маска, пов'язану з ринком цінних паперів. Претензії пов'язані з повідомленням Маска в Twitter 7 серпня, де він заявив про готовність викупити акції Tesla з ринку по $420. На думку комісії, заяви Маска привели до збоїв на біржі і завдали шкоди інвесторам.

29 вересня стало відомо, що Маск покине пост голови ради директорів Tesla протягом 45 днів і буде відсторонений від цієї посади протягом трьох років. Також і Маска, і Tesla зобов'язали виплатити по 20 мільйонів доларів штрафу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X