Оновлюйтеся швидше. Виявлена уразливість у мільйонах пристроїв Wi-Fi

13 травня 2021, 12:29

Бельгійський експерт з кібербезпеки Меті Ванхуф виявила вразливості, які зачіпають всі сучасні протоколи безпеки Wi-Fi, включаючи останню специфікацію WPA3.

Новий набір вразливостей називається FragAttacks (атаки фрагментації і агрегації), а деякі з них зачіпають навіть WEP - оригінальний протокол безпеки Wi-Fi, який з'явився в 1997 році.

Відео дня

Якщо коротко, то це набір з 12 різних вразливостей, які потенційно можуть привести до атаки на пристрій або витоку інформації користувачів, пише Gizmodo.

На спеціально створеному сайті, присвяченому FragAttacks, Ванхуф пояснює, що цими уразливими досить складно скористатися, оскільки для цього хакеру потрібно "безпосередню взаємодію з користувачем" або використання потенційною жертвою незвичайних мережевих налаштувань.

Виробники ПЗ вже почали випускати оновлення, які повинні захистити користувачів від можливих атак. Наприклад, Microsoft вже випустила три оновлення Windows 10, Windows 8.1 і Windows 7 (раз, два, три) для усунення трьох найбільш поширених вразливостей. Також свої поновлення випустили Samsung, Intel, Netgear, Cisco і багато інших компаній. Рекомендуємо стежити за сайтом виробника вашого маршрутизатора, щоб не пропустити важливе оновлення. Багато з них збирають ось за цим посиланням.

Більше подробиць Ванхуф обіцяє представити на конференції Black Hat USA, яка розпочнеться 31 липня. Крім оновлень, рекомендації цілком стандартні — не відвідувати сумнівні сайти, переконуватися, що вони використовують протокол https, ставити різні паролі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X