Зі святом! Американці втратили $ 143 млн через шахраїв на сайтах знайомств

14 лютого 2019, 14:04

За даними Федеральної торгової комісії США (FTC), в минулому році американці втратили $ 143 млн в онлайн-романах з шахраями.

За даними FTC, загальна сума збитків збільшилася більш ніж в чотири рази з 2015 року, говориться в статті The New York Times .

Хоча на ці шахрайства припадає тільки 1,5 відсотка всіх шахрайських дій, що відслідковуються агентством, ніякі інші види шахрайства не завдавали такого великого фінансового збитку, як "романтичні".

Відео дня

"Це досить невелика кількість звітів, але це № 1 з точки зору втрати доларів. Це дійсно вражаюче. Це говорить мені про те, що люди дійсно повинні бути насторожі, бо, коли люди закохуються, вони можуть втратити багато грошей", - сказала Моніка Вака, заступник директора відділу маркетингових практик агентства FTC, що займається шахрайством з споживачами.

Шахраї часто використовують підроблені або вкрадені посвідчення особи, щоб залучити жертв, які нічого не підозрюють. Вони будують довірчі відносини з жертвами, а потім зловживають ними.

"Як тільки у цих шахраїв з'являються закохані в них люди, вони говорять, що їм потрібні гроші, часто для невідкладної медичної допомоги або будь-якого іншого нещастя", - пояснили в FTC.

Хоча багато шахрайства відбуваються на сайтах знайомств, деякі жертви повідомляли, що до них зверталися в інших місцях в соціальних мережах, таких як Facebook або навіть через онлайн-ігри.

Люди у віці від 40 до 69 років повідомляли про втрату грошей через шахрайські романи найчастіше, але ті, хто старше 70 років, постраждали найбільше, втративши в середньому $ 10000. За повідомленнями агентства, жертви шахрайства у віці від 20 до 29 років повідомили про середні втрати в розмірі близько $ 1000.

Жертви часто зізнаються, що відправляють гроші неодноразово. Злочинці часто ухиляються від спроб зустрітися, стверджуючи, що вони знаходяться в армії за кордоном. Коли приходить час зустрічі, вони можуть попросити про допомогу, щоб покрити транспортні витрати.

Представники FTC заявили що ті, хто шукає кохання в Інтернеті, ніколи не повинні відправляти гроші або подарунки тим, з ким ще не зустрічалися в реальному житті. Вони також повинні поговорити про нові романтичні інтереси з друзями і сім'єю і врахувати будь-які побоювання, які вони можуть висловити.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X