Рука на пульсі. Кращі мобільні додатки для читання новин

13 жовтня 2018, 18:02

Зібрали для вас кілька корисних мобільних додатків, які допоможуть організувати інформацію з інтернету.

Три або чотири соцмережі, десятки сайтів і форумів, потік контенту такий, що корисні посилання губляться, а на очі потрапляє тільки інфо-сміття. Відправляєте собі в особтсті повідомлення сотні посилань, картинок і постів, щоб не втратити? Ваша панель закладок схожа на пекло, в якому годі й шукати той останній потрібний лінк?

Відео дня

Ось додатки, які допоможуть це виправити.

Pocket

Це "кишеня", в яку ви можете надіслати посилання з будь-якого стороннього додатка або браузера. Новим посиланням можна привласнити тег, за допомогою якого вони групуються в категорії. Pocket зберігає статті на жорсткий диск смартфона і вони будуть доступні офлайн. Додайте декілька статей, коли у вас є інтернет і читайте їх в метро або літаку. У налаштуваннях програми можна регулювати розмір сховища для офлайн-заміток, і вони не будуть займати гігабайти місця.

Ще одна зручна функція Pocket це режим читання. Він може читати замітки на мовах, які є в Google, в тому числі і на українською.

У нього є плагін для Chrome, який дозволяє синхронізувати посилання на ПК і гаджетах.

Instapaper

Ще одна популярна читалка для текстів з інтернету. Вона викидає зі статті всю рекламу і залишає тільки текст. У неї простіший дизайн і функціонал. Перше що хочеться в ній відзначити - це режим швидкого читання, який показує вам текст по одному слову з настроюваної швидкістю. Швидкість читання і концентрації на тексті в ньому набагато вище, ніж при традиційному перегляді статей.

У додатку можна налаштовувати фон, розмір і стиль шрифтів.

Також в Instapaper є озвучка текстів голосом за допомогою Google.

Feedly

Feedly - це персоніфікована стрічка новин. Ви вибираєте категорії новин, які вас цікавлять, а також надійні перевірені вами суспільно-політичні або нішеві видання і отримуєте свою порцію інформації. Відмінний додаток для людей, які не люблять читати все підряд, а цікавляться конкретними темами.

У ньому є кнопки Сьогодні зі свіжими новинами, Рекомендації розділу з новинами по заданих темам, ваші особисті списки ЗМІ і кнопка відкладені, в якій збираються обрані новини, які вас зацікавили.

Flipboard

Ще один додаток, яки створює персоналізовану стрічку новин. Ви вводите слово або тему, яка вас цікавить і Flipboard знаходить найактуальніші новини по ній і показує їх у вигляді красивих прямокутних дощечок. У ньому також є списки ЗМІ, свіжі новини і кнопка відкласти. В цілому програма дуже нагадує Feedly, і відрізняється від нього більш цікавим дизайном і механікою.

Показати ще новини
Радіо НВ
X