Засновник WhatsApp вклав $50 млн у розробку безпечного месенджера Signal

22 лютого 2018, 10:28

Брайан Актон, який побудував WhatsApp разом з Ян Кумом, вклав $50 млн на підтримку поточної розробки Signal.

Кошти підуть, зокрема, на збільшення штату розробників програми, пише The Next Web.

Справа в тому, що Signal, одна з перших служб обміну повідомленнями, яка пропонувала наскрізне шифрування, в значній мірі була розроблена командою, яка протягом багатьох років складалася з трьох основних розробників. Тепер месенджер потрапляє в руки співзасновника конкуруючого застосунку.

Відео дня

У повідомленні в блозі Моксі Марлінспік з Signal пояснила, що завдяки фінансуванню від Актона новостворений Фонд Signal зможе збільшити команду розробників застосунку, а також змінити бачення програми. У свою чергу, Актон сказав: "Наше довгострокове бачення полягає в тому, що фонд Signal буде пропонувати кілька програмних пропозицій".

У новому фонді Марлінспік візьме на себе роль генерального директора, тоді як Актон, який залишив WhatsApp минулої осені, виконуватиме функції виконавчого голови.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Microsoft почала тестувати функцію наскрізного шифрування в Skype для тексту, звукових повідомлень та файлів. Зазначається, що нова система захисту на основі Signal Protocol була розроблена творцями месенджера Signal.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X