Засновник Aliexpress заявив, що готовий піти на пенсію

10 вересня 2018, 10:53

Глава компанії Alibaba, Джек Ма, опублікував відкритий лист, в якому повідомив, що планує поступово скорочувати свій вплив на компанію.

Зокрема, Джек Ма заявив, що відмовляється від своєї посаду голови ради директорів Alibaba Group Holding Ltd, хоча і залишається в раді, пише GizChina.

У своєму листі Джек Ма повідомив, що повертається в освітній сектор і "абсолютно щасливий". За його словами, рішення піти у відставку обмірковувалося протягом останніх 10 років. Він також подякував партнерам і раді директорів Alibaba за їхнє схвалення відставки.

Відео дня

"Сьогодні 19-річчя Alibaba. Я з хвилюванням оголошую, що рівно через рік, тобто 10 вересня 2019 року, в 20-ту річницю компанії я більше не буду виконувати обов'язки голови ради правління корпорації Alibaba Group", - йдеться в заяві Джека Ма.

Джек Ма передає свою посаду виконавчого директора Alibaba Даніелю Шангу, проте деякий час ще буде входити до ради директорів компанії.

"Залишаючись виконавчим головою в найближчі 12 місяців, я буду тісно співпрацювати з Даніелем, щоб забезпечити плавний і успішний перехід. Після цього я залишуся в раді директорів Alibaba до наших щорічних зборів акціонерів у 2020 році", - написав Джек Ма.

Компанія Alibaba, якій, зокрема, належить сайт Aliexpress, вважається однією з найбільших в світі організацій, що займаються електронною комерцією і цифровими платежами. Статки засновника корпорації оцінюються в $40 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X