Заощаджуємо папір. П'ять найкращих сервісів для створення нотаток
Написати нотатку, поділитися нею з друзями, зробити запис на диктофон і поставити нагадування. НВ зібрало п'ять найзручніших додатків для створення нотатку.
Коли під рукою немає олівця й паперу, їх може замінити смартфон, і впорається він з цим набагато краще. Зараз замітки вміють синхронізуватися з усіма вашими гаджетами, в них можна записувати голосові повідомлення, робити списки, спільно редагувати їх з іншими користувачами і додавати нагадування.
Зібрали для вас список застосунків, які зробили створення нотаток максимально зручним.
Keep
Сервіс від IT-гіганта Google. Простий, швидкий і безкоштовний менеджер нотаток. У ньому можна створювати списки, текстові, голосові та фото нотатки. Всі зміни в нотатках синхронізуються з Google-аккаунтом, веб-версією на ПК та іншими гаджетами. У настройках загального доступу є можливість додавання інших користувачів, які також зможуть редагувати вибрану нотатку.
Всі записи зберігаються в пам'яті Google-диска, а це 15 гігабайт простору і це нарівні з його ціною ($0) - головна перевага Keep.
ColorNote
ColorNote поєднує в собі менеджер заміток і календар. Сервіс дуже простий, в ньому є два види нотаток: текст і список. Нотатки можна закріплювати за датою в календарі і робити нагадування.
У додатку дуже зручне сортування і угрупування. Прямо на головному екрані можна вибрати сортування за кольором, датою створення, редагування або нагадування. Також є пошук за словами в замітці.
З мінусів: у ColorNote немає десктопної або веб-версії, але є онлайн і оффлайн бекап, в разі втрати даних на смартфоні, можна швидко відновити всі записи. Втім ці мінуси не заважають ColorNote бути одним з найпопулярніших менеджерів заміток.
OneNote
Безкоштовний застосунок від компанії Microsoft. Дозволяє створювати інтерактивний блокнот з різнокольоровими розділами-закладками. Працює на всіх платформах (ПК, iOS, Mac, web, Android). У замітки окрім тексту можна додавати списки, рукописний текст, фотографії та відео. Є пошук по замітках.
В інтерфейсі є віджет для робочого столу, за допомогою якого можна додавати всі види заміток не відкриваючи сам застосунок.
У головному меню можна створювати окремі блокноти і навіть блокноти для декількох акаунтів.
Evernote
Коли ви шукаєте менеджер заміток, ви розраховуєте, що в нього можна буде записати замітку і все. Evernote - це набагато більше. У програми є мобльна та веб-версія.
В інтерфейсі кожної замітки є кнопка для нагадувань і кнопка статус, за допомогою якої можна відзначити завдання як виконане. В Evernote є інструмент для командної роботи з можливістю групового редагування, додавання файлів та голосових коментарів.
Найголовніша його перевага - потужний пошук, який розпізнає текст навіть на фотографіях. Ви можете не тільки записувати нотатки, а й фотографувати візитки, обкладинки, додавати до них хештеги, а потім легко їх знаходити за допомогою пошуку.
Ціна базової версії: безкоштовно
Преміум аккаунт: 48 гривень/місяць
Zoho Notebook
Zoho Notebook - замітки перфекціоніста. Виглядають вони як набір стильних скетчбуків, тільки в смартфоні. На головному екрані розташовані 6 кнопок: запис, диктофон, фото, список, написати від руки та прикріпити файл. У сервісі Zoho Notebook немає нічого зайвого, тільки синхронізація, замітки і нагадування, десктопні програми для Windows і Mac - все щоб доступ до ваших записів був звідусіль.
- Читайте також: Смартфон-екскурсовод. П'ять кращих програм-гідів від НВ

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.