Замість Swype. Чим замінити популярну клавіатуру на смартфоні

24 лютого 2018, 18:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

21 січня розробник клавіатури Swype компанія Nuance заявила про зупинку проекту. НВ розібралося, хто ж зможе замінити популярний сервіс.

Swype - це популярна клавіатура, яка першою отримала технологію введення тексту без відриву пальця від дисплея смартфона. Користувачі вважають, що з її допомогою повідомлення можна писати набагато швидше.

Відео дня

І це правда, рекорд Гіннеса зі швидкісного набору тексту поставлений саме за допомогою Swype. Фраза "The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human" була набрана за 35,54 секунд.

Розробники пояснили, що вони йдуть з ринку клавіатур для користувачів, щоб приділити всю свою увагу розвитку рішень для штучного інтелекту. НВ знайшло сервіси на заміну.

SwiftKey

Одна з найбільш зручних клавіатур для Android та IOS. SwiftKey підтримує більше 100 мов та білінгвальний набір до 5 мов одночасно з перевіркою орфографії. Зручно якщо вони всі латинкою або кирилицею.

Клавіатура запам'ятовує унікальні назви та імена, які ви друкували, коректно виправляє помилки та додає пробіл після виправлення, а також в ній є функція безвідривного введення тексту, за яку ми полюбили Swype.

В налаштуваннях клавіатури можна поміняти колір інтерейсу, фоновий малюнок та розмір літер.

У SwiftKey є YouTube-канал, на якому можна подивитися всі функції сервісу.

Gboard

Компанія Google взяла все краще від конкурентів і додала в свою клавіатуру перекладач, голосове введення, гіфки, емодзі і безвідривно введення тексту. Ви можете самостійно включати потрібні функції і прибирати ті які захаращують екран.

Що зручно: в клавіатуру вбудований пошуковик, за допомогою якого можна, не залишаючи чат, знайти посилання та відправити співрозмовнику.

Minuum Keyboard

Зручна клавіатура з масою налаштувань дизайну, автокорекцією, введенням без відриву від екрану та автоматичним підбором еімоджі по контексту.

Головна її перевага - це розмір, він радикально та лякаюче малий. Розробники зробили так, щоб Minuum Keyboard займала на дві третини менше місця на екрані, ніж класичні клавіатури. Букви в ній зібрані в в групи, а слова дописує алгоритм, принцип якого чимось схожий на Т-9. Якщо призвичаїтися, то текст можна набирати в кілька разів швидше.

Клавіші операцій в клавіатурі приховані та закріплені за жестами. Це теж зроблено для економії місця на дисплеї.

Google Handwriting Input

Якщо вам вам зовсім набридла клавіатура, можна від неї відмовитися на користь рукописного введення. Особливо це зручно з планшетами, які працюють зі стилусом, але й на смартфоні можна навчитися писати швидко.

Клавіатура виправляє помилки і навіть замінює обличчя на емоджі.

"Якщо ви вважаєте, що ваш почерк жахливий, спробуйте і ця клавіатура переконає вас у зворотньому", - заявляють в Google.

GIF Keyboard by Tenor

Якщо ви хочете радикально змінити спосіб спілкування можна налаштувати клавіатуру тільки на гіфки. Ви переконаєтеся, що за допомогою них можна дуже багато чого сказати. В архіві є картинки практично для будь-яких ситуацій. В додаток можна завантажувати й власні анімації.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X