Займися ділом. Facebook і Instagram отримали функцію контролю часу

2 серпня 2018, 11:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Розробники Facebook оголосили про нові інструменти, які повинні допомогти людям керувати своїм часом на Facebook і Instagram.

Ці інструменти включають панель повідомлень про активність і новий спосіб обмеження повідомлень, сообщаеться в офіційному блозі Facebook.

"Ми розробили ці інструменти на основі співпраці та натхнення з боку провідних експертів і організацій в області психічного здоров'я, науковців, наших великих досліджень і відгуків від нашої спільноти. Ми хочемо, щоб люди, які витрачають час на Facebook і Instagram, були позитивними і надихаючими ", - наголосив Девід Гінсберг, директор з досліджень у Facebook.

Відео дня

Функції називаються Your time on Facebook і Your activity для Instagram. Інтерактивна панель зображує проведений час у вигляді діаграми.

На "панелі активності" користувачі зможуть побачити, скільки в середньому часу вони проводять в додатку на конкретному пристрої, і встановити щоденне нагадування, яке буде спрацьовувати при досягненні визначеного ліміту. Крім того, в розділі "налаштуваня", "коли необхідно сконцентруватися", можна буде на час відключити оповіщення.

Також в новому розділі можна налаштувати отримання всіх повідомлень від Facebook або Instagram, обмеживши їх появу в Центрі повідомлень на термін до восьми годин.

"Ці інструменти дають людям більше контролю над часом, який вони проводять на наших платформах, а також сприяють розмовам між батьками і підлітками про звички онлайн, які краще підходять дітям", - відзначили розробники.

Нова функція буде доступна 99% відсоткам користувачів протягом найближчих тижнів. 1% користувачів не отримають до неї доступу для порівняння результатів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X